Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Різне

ЯК РОЗРАХУВАТИ ТКАНИНА ДЛЯ ВИКРІЙКИ
Наш проект не дає рекомендацій по витраті тканини. По-перше, з-за того, що це занадто великий обсяг роботи, на який ми не можемо витрачати час. По-друге, тому що кожен сам може самостійно розрахувати витрату матеріалу для викрійки і без нашої допомоги.


Попереднє вимірювання матеріалу провести в домашніх умовах простіше простого. Спочатку роздруковуємо лекала і готуємо додаткові деталі (якщо вони не дані в основний викрійці). Не забуваємо про припуски швів і припуски для підгонки деталей по фігурі. На підлозі (в умовах стандартної квартири це простіше і зручніше всього) паралельно укладаємо обмежувачі або використовуємо «нерухомість» (дивани, стіни, шафи). В якості обмежувачів можна використовувати будь-які інші предмети: шматки тканини, килими, лінійки, головне, щоб один з обмежувачів міг пересуватися. Ширину виставляємо у відповідності з шириною тканини.

Кроять деталі двома способами: складаючи тканина особою (зазвичай при ширині тканини більше 1,1 м), або обличчям вниз (частіше при ширині менше 1,1 м). З розрахунку ширини тканини і ви укладаєте обмежувачі на підлозі своєї кімнати. Далі укладаємо між обмежувачами деталі викрійки у відповідності з необхідною кількістю і напрямком нитки основи. Після розкладки деталей вимірюєте довжину і йдете купувати тканину.

Важливо!

Якщо ви ще не вибрали тканину до майбутньої моделі, то зробіть максимально велику кількість розкладки викрійки, записавши ширину і довжину розкладки.

Якщо ваша фігура відрізняється від стандартної (для якої зроблена викрійка), то врахуйте збільшення деталей, яке необхідно буде зробити – інша ширина і довжина деталей може сильно позначитися на кількості тканини, необхідної для пошиття.

Не забудьте, що перед розкриємо тканину слід замочити у воді. Це потрібно для того, щоб ваш одяг при наступних праннях не сіла (тканина часом після прання вмощується на 10-20%). Ніколи не купуйте тканина в обріз – краще трохи переплатити і купити тканини трохи більше, ніж потрібно.

Трохи більше тканини слід придбати і «на всяк випадок», особливо якщо тканина складна в обробці або тонка – при випадкового псування деталі ви завжди зможете розкроїти нову (такі казуси трапляються і досвід тут не завжди грає роль, від цього ніхто не застрахований).

Категорія: Різне | Додано: (09.11.2018)
Переглядів: 1225 | Рейтинг: 0.0/0