Назва "краватка" походить від німецького слова Halstuch, що в перекладі на російську мову означає "шийну хустку". Краватки бувають різні як за кольором, так і по фактурі - гладкі і з рельєфом, в клітку, горох, смужку, великий і дрібний малюнок, однотонні і кольорові. Як же підібрати краватку, щоб він гармонійно поєднувався з костюмом і сорочкою? Запам'ятайте кілька основних правил.
Як правильно підібрати краватку до костюма
- До сорочки і костюма в смужку, клітку треба підбирати однотонний гладкий краватка спокійній забарвлення.
- Для однотонних сорочок і костюмів підходять краватки як однотонних забарвлень, так і краватки в смужку, клітку, дрібний і великий малюнок і т. д.
- До костюма зі світлої тканини краще підібрати яскравий галстук світлого тону.
- Для сірого костюма з білою сорочкою підходить краватка яскраво-синій або зеленувато-блакитного забарвлення.
- Непогано виглядають краватки синього, вишневого, блакитного кольору з костюмом з синьої тканини і білою або світло-блакитною сорочкою.
- Для чорного костюма з білою сорочкою найкраще підходять краватки не яскравого блакитного, сірого відтінків.
- Для коричневого костюма краще підібрати краватки бежевого, золотистого, світло-кремового кольору.
- Дуже складно підібрати краватку до костюма з тканини в клітку і смужку. Якщо ви сумніваєтеся в правильності підбору краватки до такого костюма, зупиніться на однотонному краватці, який буде на тон-два світліше костюма.
- Ширина класичного краватки - 6-8 см.
- Для смокінга і нарядного костюма краватку можна замінити краваткою-метеликом.
- Для напівофіційної обстановки краватку можна замінити легким шарфом або краваткою-тасьмою.
- Несумісний краватка з водолазкою, светром, джинсами (Виключення: для джинсового костюма можна підібрати краватку у вигляді косинки, стрічки або шарфа, а для вовняного пуловера з У-подібним вирізом можна підібрати класична краватка, який заправляється в гострий виріз пуловера).
|