Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Різне

ЯК ПІДІБРАТИ ТКАНИНУ
Яка б не була у вас в розпорядженні швейна машина, викрійка або тканину, зшиту вдома річ завжди можна відрізнити від одягу, створеної на виробництві. І ознак, що вказують на домашнє шиття, досить багато.


Якщо ви хочете шити такий одяг, яку не можна було б відрізнити від купленої в магазині, то доведеться докласти деякі зусилля. І в першу чергу все залежить від вас самих, тому що на перше місце тут обов'язково повинна бути поставлена ваша здатність спостерігати і запам'ятовувати чужі моделі: там кишеньку оригінально оброблений, там витачками відстрочена по-особливому і т. д. і т. п. Вироблення такого навику значно полегшить вам в майбутньому створення оригінальних моделей на стандартних выкройках, в яких вами будуть використовуватися ідеї, побачені в одязі промислових виробників або, можливо, модельєрів.

Не варто відкидати те, що вже використано кимось іншим. Допомогти собі можна, використовуючи книги з моделювання та шиття одягу, а також цю і наступні статті нашого сайту.

Постійно навчаючись новим прийомам, переходячи від простого до складного, в кінці кінців, ви навчитеся шити такий одяг, яку не можна буде відрізнити по виду від виготовленої промисловим способом. Слід також пам'ятати, що схожості з промисловими зразками одягу можна домогтися тільки з зовнішньої сторони виробу, але заглянувши всередину виробу завжди можна точно визначити місце виготовлення.

Тканини з малюнком

Вже на етапі вибору тканини слід замислитись над тим, яку модель можна з неї пошити. Не можна купувати тканину лише тому, що вона вам сподобалася, і ви не можете встояти перед її покупкою – такий відріз може муляти вам очі на полиці багато років. Це кому-небудь потрібно? Ні, не потрібно. Навпаки, якщо ви бачите модель і себе в ній, то купувати, звичайно ж, варто. І потім вже шиття краще не відкладати в довгий ящик, дуже важливо схопити настрій і шити в задоволення, з азартом, а в деяких випадках і з вогником. Співати під час роботи не забороняється.

Якщо ви вибираєте тканину з малюнком, більш або менш строкату, але не з геометричним орнаментом, то половина справи вже зроблена – фактично вже не варто піклуватися про обробці, сама тканина вже є такий. Якщо ж все-таки політ фантазії не зупиняється на досягнутому рубежі, то можна додати яку-небудь деталь (залежить від типу одягу) з однотонної тканини, точно збігається за кольором з переважаючим кольором основній тканині. Наприклад, блузка із строкатої тканини буде добре виглядати з поясом з однотонною. Для тканин з використанням чорного і білого кольорів підійде відповідний вашим побажанням ремінець (як варіант).

Для оздоблення одягу із тканин з геометричним малюнком часто досить викроїти деталі не за нитки основи, а по качку або по косій. Погляд легко знайде на одязі таку деталь, виділену на загальному тлі тільки напрямком малюнка.

До речі сказати, подгоном клітини, знову популярною в одязі, зараз на виробництві мало хто займається, тому не варто надто старатися з нею, за винятком випадків контрастного зображення, особливо на бокових швах поясних виробів (штанів і спідниць).

Це коротко стосовно тканин з малюнком. Набагато складніше зшити ідеальну річ з однотонної тканини.

Продовження випливає.

Категорія: Різне | Додано: (09.11.2018)
Переглядів: 762 | Рейтинг: 0.0/0