Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Різне

Чоловічий костюм
Красиві і зручні костюми, які добре сидять на чоловіках, не так просто зшити. Це трудомісткий процес, який вимагає уважності й посидючості. Чоловічі костюми користуються попитом завжди. Завдяки багатій практиці та новітнім технологіям магазини рясніють різноманітними їх моделями. Але зшити виріб можна і самостійно.

 Процес виготовлення костюма починається з розробки ескізу, враховуючи тенденції моди, тканина і призначення. Крім бажання зшити костюм, важливими також є навички шиття, наявність швейної машинки і вміння робити лекала. Подальша розкладка лекал є досить відповідальним процесом. Якщо вона зроблена правильно, то тканина буде використовуватися економно.

Костюм донині є самим елегантним предметом гардеробу.Його батьківщина-це Англія. Історія цього предмета одягу дуже стара. З самого початку класичний костюм носили не багато, лише заможні люди, та й то з особливих свят. Класичний чоловічий костюм отримав свій повноцінний статус в середині дев'ятнадцятого століття.

Добре пошитий костюм добре сидить. Його крій повинен бути природним і підкреслює достоїнства фігури. Якщо чоловік огрядний, не варто шити приталений костюм. Такий варіант більше підійде для худорлявого чоловіка. Для тих, у кого атлетична статура, не варто шити костюм з підплічниками. Традиційними кольорами, придатними для костюма, вважаються темно-синій, чорний і сірий.

Для пошиття вироби можна вибирати легку тканину. Найчастіше використовується натуральна шерсть, так як цей матеріал відмінно зберігає тепло.

Найважливіші моменти, на які потрібно звертати увагу, при пошитті, це крій, колір і тканина.Костюм може бути вихідний, спортивний, повсякденний, для відпочинку. Всі ці варіанти костюмів мають свої особливості крою, використовуваних тканин та за елементами.

Якщо тканина для піджака в клітку, то штани повинні бути такого кольору, який є в клітці.Для бордового піджака підходить чорний колір брюк. Для кольорового верху підійде темний низ. Ні в якому разі не варто шити піджак та брюки зі строкатої тканини різного тону. Для строкатого верху колір брюк повинен бути в тон кольору, який є на піджаку.

Після того, як костюм пошитий, дуже важлива примірка. Він повинен добре сісти на фігурі чоловіка. Для цього потрібно одягнути костюм і присісти в ньому. При цьому все повинно бути комфортно, ніде не повинно тиснути або тягнути. Пояс брюк повинен знаходиться посередині талії. Але якщо у чоловіка є живіт, то зручніше зробити так, щоб пояс перебував під животом, для цього використовується спеціальний крій.

Для того, щоб зняти мірки для піджака перед пошиттям, для початку позначають проектовану талію людини. Роблять це шнурком. Заміряють обхват грудей, обхват талії, обхват стегон, ширину грудей і спини, довжину виробу до талії, загальну довжину вироби, ширину плеча, довжину рукава, висоту плеча косу.

Основні мірки для пошиття штанів: обхват пояси, обхват стегна, довжина штанів по зовнішньому і внутрішньому шву.

Останнім часом дуже популярним стає стиль кежуал. До нього відносяться твідові піджаки й костюми, вельветові штани, поєднання джинсів і піджака. На сьогоднішній день піджаки носять не тільки з сорочками, але і з легкими футболками. Цей стиль припускає більш вільний покрій одягу, більш яскраві кольори і більш сміливі рішення. В цьому стилі переважає бордові, винно-червоні і карамельні кольору. Твідові костюми підходять для суворого клімату, цей матеріал дуже важкий. Чоловічий костюм пошитий самостійно або на замовлення повинен сидіти дуже добре, тому що при розкрої враховувалися всі особливості фігури.

Категорія: Різне | Додано: (21.04.2016)
Переглядів: 1409 | Рейтинг: 1.0/1