Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Одяг для ляльок

Текстильна шарнірна лялька
Шарніркамі називають деякі текстильні ляльки, які мають дуже схоже на шарнірне з'єднання рук і ніг. Такі сполуки дозволяють приймати ляльці досить кумедні пози. 
 

Текстильна шарнірка - кумедна і мила лялька, яку можна виготовити власними руками. Такі шарніркі прийнято ділити на три групи, що розрізняються між собою способами з'єднань: перетяжка (нитяні кріплення), з'єднання через м'який кульку або намистинку і з'єднання через кулю або намистинку, кріплення через зірвані намистину і з'єднання через циліндри і кульки. 

Текстильная шарнирная кукла

У першому способі все руки і ноги прикріплюються за допомогою міцної нитки. Що б збільшити міцність з'єднання і не перетирання тканини, як варіант використовуйте маленькі гудзики або намистинки. 

Текстильная шарнирная кукла

Другий спосіб в свою чергу ділиться ще на два варіанти виготовлення такого кріплення. 
Варіант 1. Виготовляється кульку з тканини, наповнювача або намистинки, який поміщається в уже пошитий ногу або руку ляльки на місці згину. Після цього з двох сторін від кульки перетягується все сильно ниткою, кінці якої ховаються всередину ляльки. 

Текстильная шарнирная кукла

Текстильная шарнирная кукла
 

 



Варіант 2. Для цього варіанту руки і ноги ляльки повинні складатися з двох деталей, між якими пришивається невеликий круглий м'який куля, наповнена синтепоном. Саме з'єднання згодом закривається невеликим чохлом з основної тканини. 
Тепер розглянемо третій спосіб, для якого знадобляться намистини з великими отворами. Як правило, намистина підбирається за кольором основної тканини, вони можуть бути дерев'яними або обклеєними тканиною основного з виробом кольору. 

Текстильная шарнирная кукла

Текстильная шарнирная кукла

Як варіант такого використання, ця сполука може служити і додатковим прикрасою самої ляльки. В цьому випадку можна навіть кріпити намистини не просто ниткою, а красивою атласною стрічкою. 

Зауважимо, що отвір в бусинах можна розташовувати як горизонтально, як показано на малюнку. 

Так і вертикально і тоді руки і ноги просто напросто простягаються через неї. 

Ще один спосіб текстильної шарніркі для кріплення рук і ніг - кріплення через приховану намистинку. 

В цьому випадку намистини розташовані всередині тіла ляльки, які притискаються набиванням, що не дозволяє їм зрушитися з місця. 

Варто згадати і про такий з'єднанні, як з'єднання через кульки і циліндри. При використанні цього способу з'єднання використовуються циліндри-трубки, які можуть бути, як і картонні, так пластмасові. Такі циліндри, як правило, обклеюють синтепоном або ватином, а зверху обтягаються основною тканиною. Ці циліндри-трубки з'єднуються між собою за допомогою намистин або кульок. 

За допомогою всіх цих систем шарнірів, можна виготовити ляльку, яка спалить сидіти, стояти, повертати голову і тримати необхідну позу. Навіть для пальчиків можна використовувати шарнірні з'єднання, які дозволять їм тримати якусь штучку, наприклад, парасолька або сумочку. 

Категорія: Одяг для ляльок | Додано: (13.03.2019)
Переглядів: 284 | Рейтинг: 0.0/0