Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Одяг для ляльок

5 способів плетіння шнурів
За допомогою предмета, зображеного нижче на фото, можна швидко сплести досить цікавий вид шнурка. Решта чотири можна сплести одними пальцями. Отже, 5 способів плетіння шнурів. 



5 способов плетения шнуров.

Перший: чи не складний шнур двоколірний. Шнур буде круглим, щільним і дуже ефектним. Плететься з 4-х ниток 2-х кольорів. Це чудовий шнур для чохлів від телефону, брелків. Плести потрібно з товстих ниток. 

5 способов плетения шнуров.

Почнемо. Беремо 2 нитки світлого кольору і пару ниток темного. Пов'язуємо їх і закріплюємо. Розміщуємо нитки так: спереду одну темну, ззаду другу темну, зліва одну світлу, праворуч другу світлу. Перевивали темні нитки (простіше кажучи, міняємо їх місцями) проти годинникової стрілки. Потім міняємо світлі нитки в ідентичному напрямку. При цьому темні нитки утримуємо і раніше і спереду, і ззаду, як би змінюючи між ними світлі нитки. Після знову перевивали темні нитки, притримуючи світлі з права і ліва. І так далі. 

5 способов плетения шнуров.

Другий: шнур двоколірний спіральний. Робиться просто, якщо ви освоїли перший спосіб. Шнур буде закрученим, товщим і більш еластичним. Застосування таке ж, як і у першого шнура. Теж кількість ниток і навіть вихідне положення. Тільки замість обміну ниток, як в першому варіанті, пов'язуємо нитки звичайним вузлом. Спочатку, темні в світлих, потім світлі в темних, потім знову темні, і так далі. В процесі плетіння шнур буде поступово закручуватися. 

5 способов плетения шнуров.

Третій: "в'язаний" шнур - найскладніший. Знадобиться пристрій з другого фото, спиця або гачок, щоб підчіплювати петельки. Шнур буде круглим, порожнистим усередині, ніби в'язаний. 
 

 



5 способов плетения шнуров.

Приступаємо. Кінець нитки пропустимо крізь отвір і намотаємо основну нитку на 4-е скоби. Маємо в своєму розпорядженні основну нитку перед 1-ої скобою, захоплюємо гачком петлю, далі перекидаємо її через скобу і робочу нитку. При цьому наша робоча нитка утворює абсолютно нову петлю. Точно так же робимо з іншими петлями. 

5 способов плетения шнуров.

Четвертий: ланцюжок. Шнур буде плоским, міцним, з одного боку виглядати як ланцюжок - з іншого - як кіска. Плести можна товсті шнури, наприклад, з вовняних ниток або декількох пасм муліне. Якщо ж потрібен тонкий шнурок, то без цього способу не обійтися, так як він дає можливість плести ланцюжка навіть із найтонших ниток, навіть з однієї нитки муліне! 

5 способов плетения шнуров.

Плетемо. Закріплюємо нитку на виворітній стороні косички і виводимо далі на лицьову сторону. Далі робимо маленький стібок, пропускаючи голку в тканину і знову виводячи наверх ближче до первісного місця виведення голки, проте не затягуємо нитку до кінця, а 

залишаємо петель. Потім робочу нитку захоплюємо пальцями і простягаємо в нашу петлю. Тягнемо у напрямку стрілки з фото 2, затягуємо першу петлю, повинна утворитися нова петля з робочої нитки. Знову захоплюємо пальцями основну - робочу нитку, вводимо в петлю, затягуємо, роблячи при цьому нову петлю. Продовжуємо до тих пір, поки не вийде шнурок потрібного нам розміру. Дуже зручно плести, коли тканина добре зафіксована і нерухома, а вся робота відбувається при великому натягу нитки. 

5 способов плетения шнуров.

П'ятий: шнур простий і вітий - найвідоміший і дуже простий. Напевно все його знають. Завдяки такому способу виходять гарні декоративні шнури абсолютно будь-якої товщини. Вони підходять для завязочек, декоративних бантиків.

5 способов плетения шнуров.

Почнемо. Один кінець нитки закріплюємо так, що б він не рухався, а з іншого скручуємо нитку. Після чого з'єднуємо обидва кінці нитки, складаючи шнур як би навпіл. При цьому шнур скручується самостійно. Залишається всього на всього розправити заломи, в разі якщо вони з'явилися, і зав'язати вузлики на кінцях, щоб шнур раптом не розпустився. 

Категорія: Одяг для ляльок | Додано: (13.03.2019)
Переглядів: 400 | Рейтинг: 0.0/0