Статистика
Онлайн всього: 6 Гостей: 6 Користувачів: 0
|
Все про шиття
Шиємо сарі
Кожен з нас хоча б раз у своєму житті дивився індійське кіно. Тепер постарайтеся відповісти на питання. Хіба можна не милуватися індійськими дівчатами в сарі? Ця традиційна національна одяг протягом багатьох століть вірою і правдою служила індійок, надаючи їм більше грації та жіночності, приховуючи їх недоліки і підкреслюючи достоїнства. Індійських чоловіків більше всього на світі приваблюють жінки, одягнені в сарі. Напевно, саме це і є головною причиною того, що понад 80% корінних мешканок Індії і понині вважають за краще замість сучасного одягу носити сарі. У цій статті будуть дані кілька підказок, які допоможуть будь-якій дівчині (хоч у неї і немає величезного досвіду в пошитті одягу) зшити з відрізу тканини такий комфортний, простий і в той же час вишуканий і елегантний наряд, як сарі.
Для початку необхідно придбати у швейному магазині відповідну тканину, швейні приналежності і нитки в тон обраної тканини.Що стосується того, яка саме тканина найкраще підійде для сарі, то тут все очевидно – це будь-які повітряні і прозорі тканини (наприклад, шовк, шифон або атлас), оскільки вони дозволяють вбранню з легкістю додавати бажану форму. Також не варто забувати про те, що сарі можна пошити з різнокольорових тканин. Завдяки цьому у вас з'явиться прекрасна можливість з цієї одягом носити різну взуття та аксесуари, на відміну сарі, виконаного з однотонного матеріалу. Вкрай важливо уникати придбання щільних і жорстких тканин, так як вони легко лягати не зможуть, і потрібну форму надати їм буде складно (сарі з щільного матеріалу виглядає на дівчині дуже грубо).
Для жінок середньої ваги і зростання буде потрібно для сарі приблизно 6 м тканини, а тим, у кого високий зріст або велике статура – десь близько 8 м. При покупці тканини важливо переконатися в тому, що не нею немає вад та шлюбу. Запам'ятайте, що сарі слід шити тільки з цілісного шматка матерії. Шви на сарі неприпустимі. Розкладіть на площину куплену тканина, відгорніть по краях прямокутника з матерії по півсантиметра і розгладьте праскою. Після цього ще раз підверніть тканину таким чином, щоб необроблені краї були приховані в згині і знову відпрасуйте. В місцях згину краю необхідно закріпити шпильками (відстань між шпильками – 15 див). Потім всі сторони прямокутника слід прострочіть на швейній машинці. Невелика примітка: шпильки треба виймати тоді, коли до них впритул підійде лапка швейної машинки.
Зверху і знизу тканини настрочується красива тасьма (бордюр). Права сторона прямокутника з тканини зазвичай випускається назовні, тому на нього пришивають вишиту або фарбовану облямівку. Крім цього край сарі можна розшити стеклярусом, бісером або блискучими нитками.
|
Категорія: Індія | Додано: (01.01.2016)
|
Переглядів: 3299
| Рейтинг: 0.0/0 |
|