Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Майстер-класи

З'єднання мережива з ефектом "без швів"

Продовжуємо розповідь про форумною материце Олені Коломієць (нік у Клубі Elegante). Недавно ми опублікували інтерв'ю з нею. Тепер ось представляємо її роботи - урок з її заочної школи шиття, яку вона веде в своїй темі в Клубі.

Сьогодні це - робота з мереживом. Темою майстер-класу стала мереживна спідниця до сукні. Спідниця у формі дзвона і .... прямокутний купон мережива. І як перетворити одне в інше, причому так, щоб ніхто не помітив швів, якраз і розповідає цей майстер-клас.

 

01. Отже, за моделлю повинна бути мереживна оборка наступних розмірів: по низу сукні 3 м, по лінії пришивання - 98 см, висота 74 см І купон мережива шириною 74 див. 

Робимо необхідні розрахунки: скільки маємо, що маємо в результаті отримати, як кажуть: "Сім раз відміряє" і приступаємо ...
01. Отже, за моделлю повинна бути мереживна оборка наступних розмірів: по низу сукні 3 м, по лінії пришивання - 98 см, висота 74 см І купон мережива шириною 74 див. Робимо необхідні розрахунки: скільки маємо, що маємо в результаті отримати, як кажуть: "Сім раз відміряє" і приступаємо ...
 
02. Вирізаємо мереживо слідуючи малюнку, враховуючи те, що не всяке можна вирізати точно по краю малюнка, щоб не "зсипалося" - у мене саме цей варіант!
02. Вирізаємо мереживо слідуючи малюнку, враховуючи те, що не всяке можна вирізати точно по краю малюнка, щоб не "зсипалося" - у мене саме цей варіант!
 
03. Накладаємо вирізаний край, закладаючи вирахуваний надлишок на кожен наявний мотив.
03. Накладаємо вирізаний край, закладаючи вирахуваний надлишок на кожен наявний мотив.
 
04. При цьому намагаємося як би "вплести" в малюнок, тобто на якомусь ділянці права частина, на якомусь ліва виявиться зверху.
04. При цьому намагаємося як би "вплести" в малюнок, тобто на якомусь ділянці права частина, на якомусь ліва виявиться зверху.
 
05. Орієнтир великі яскраво виражені мотиви.
05. Орієнтир великі яскраво виражені мотиви.
 
06. Тепер цю сложносочиненную конструкцію треба якось скріпити... Але ні шпильки, ні намітка у моєму варіанті неприйнятні: неймовірно тонка ніжна м'яка сітка основи і важкий об'ємний візерунок витканий. 

Врятувати становище допомогла вузька клейова павутинка Вкладаємо павутинку між шарами (трохи відступаючи від зрізаного краю - інакше потім дуже складно знайти місце накладення!).
06. Тепер цю сложносочиненную конструкцію треба якось скріпити... Але ні шпильки, ні намітка у моєму варіанті неприйнятні: неймовірно тонка ніжна м'яка сітка основи і важкий об'ємний візерунок витканий. Врятувати становище допомогла вузька клейова павутинка Вкладаємо павутинку між шарами (трохи відступаючи від зрізаного краю - інакше потім дуже складно знайти місце накладення!).
 
07. З відстані 5-7см "вдаряє" пором, ні в якому разі не застаивать праскою, інакше ніжне мереживо приклеїться до прасувальної дошки !!! 

Відразу знімаємо з дошки - поки не охололо ( знову ж таки , щоб не пошкодити мереживо !)
07. З відстані 5-7см "вдаряє" пором, ні в якому разі не застаивать праскою, інакше ніжне мереживо приклеїться до прасувальної дошки !!! Відразу знімаємо з дошки - поки не охололо ( знову ж таки , щоб не пошкодити мереживо !)
 
08. Тепер за машинку! Налаштовуємо її на зигзаг.
08. Тепер за машинку! Налаштовуємо її на зигзаг.
 
09. Нитки я взяла оверлочні напівпрозорі - вони дуже тонкі і при цьому надміцні.
09. Нитки я взяла оверлочні напівпрозорі - вони дуже тонкі і при цьому надміцні.
 
10. Прокладаємо Строчку точно по малюнку!!! Ось на цьому етапі нам якраз і допоможе те, що край ми залишили вільним Без цього, повірте, абсолютно губишся в квіточках і незрозуміло де взагалі строчити ...
10. Прокладаємо Строчку точно по малюнку!!! Ось на цьому етапі нам якраз і допоможе те, що край ми залишили вільним Без цього, повірте, абсолютно губишся в квіточках і незрозуміло де взагалі строчити ...
 
11. Тепер дуже акуратно підрізаємо надлишки з лицьової сторони і з вивороту.
11. Тепер дуже акуратно підрізаємо надлишки з лицьової сторони і з вивороту.
 
12. Вийшло ось так!
12. Вийшло ось так!
 
13. Проробляємо всі вищеописані операції необхідну кількість разів і милуємося результатом! P. S. Місця стикувань можна розгледіти тільки на фото - в реалі ілюзія цілісного полотна.
13. Проробляємо всі вищеописані операції необхідну кількість разів і милуємося результатом! P. S. Місця стикувань можна розгледіти тільки на фото - в реалі ілюзія цілісного полотна.


Категорія: Майстер-класи | Додано: (14.09.2017)
Переглядів: 501 | Рейтинг: 0.0/0