Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Майстер-класи

Виконання прорізного нагрудного накладної кишені з листочками

Ірина Асланова – професіонал в швейному справі і має більш ніж 25-річний стаж роботи. У своєму майстер-класі Ірина ділиться секретами виконання прорізного нагрудного накладної кишені з листочками.

Ірина Асланова:."Такий кишеню є обов'язковим елементом класичного піджака. Він може бути прямим, а може бути виконаний під кутом. Це трохи більш складний варіант. Він і буде розглянутий у майстер-класі."

 

01. Спочатку розмітьте на лицьовій стороні виробу розташування майбутнього кишені і його форму. Крейда або мило повинні бути дуже тонко заточені. Всі розмітки повинні бути виконані з точністю до міліметрів. Це визначить красу майбутнього кишені.
01. Спочатку розмітьте на лицьовій стороні виробу розташування майбутнього кишені і його форму. Крейда або мило повинні бути дуже тонко заточені. Всі розмітки повинні бути виконані з точністю до міліметрів. Це визначить красу майбутнього кишені.
 
02. Стандартна технологія передбачає те, що поличка піджака буває повністю проклеєна. Якщо ж ні, то проклейте з вивороту місце розташування майбутнього кишені.
02. Стандартна технологія передбачає те, що поличка піджака буває повністю проклеєна. Якщо ж ні, то проклейте з вивороту місце розташування майбутнього кишені.
 
03. Тепер треба виконати листочку. Для цього треба приготувати заздалегідь її шаблон за бажаним розмірами і формою. У розглянутому прикладі розміри 10,5х3 див. Кут майбутнього кишені і шаблону листочки відповідно, можна брати довільно, керуючись моделлю.
03. Тепер треба виконати листочку. Для цього треба приготувати заздалегідь її шаблон за бажаним розмірами і формою. У розглянутому прикладі розміри 10,5х3 див. Кут майбутнього кишені і шаблону листочки відповідно, можна брати довільно, керуючись моделлю.
 
04. Викроюємо суцільнокроєні листочку, за розробленим шаблоном. Припуск по довгій стороні повинен бути не менше 1,5 см. З боків – звичайні припуски на обробку. Якщо на тканині є малюнок, то ви повинні виконати при крої листочки, її підгонку до малюнка полички.
04. Викроюємо суцільнокроєні листочку, за розробленим шаблоном. Припуск по довгій стороні повинен бути не менше 1,5 см. З боків – звичайні припуски на обробку. Якщо на тканині є малюнок, то ви повинні виконати при крої листочки, її підгонку до малюнка полички.
 
05. Проклеюємо листочку клейовою.
05. Проклеюємо листочку клейовою.
 
06. Прострочивши бокові сторони листочки, обріжемо куточки, вивернемо його, отутюжим. Після цього на виворотній стороні готової листочки відзначимо її ширину за шаблоном.
06. Прострочивши бокові сторони листочки, обріжемо куточки, вивернемо його, отутюжим. Після цього на виворотній стороні готової листочки відзначимо її ширину за шаблоном.
 
07. Докладемо на листочку до цього розмічену лінію. Приколем шпильками поперек майбутньої рядки.
07. Докладемо на листочку до цього розмічену лінію. Приколем шпильками поперек майбутньої рядки.
 
08. Строчити точно по розмітці, роблячи закріплення на кінцях. Переходити за межі листочки не допустимо.
08. Строчити точно по розмітці, роблячи закріплення на кінцях. Переходити за межі листочки не допустимо.
 
09. Після цього відгинаємо припуск пристроченной листочки і намічаємо паралельно ще дві лінії. Кожна з них відстає від попередньої на 1 див. Отримана середня лінія – це лінія майбутнього розрізу. Намічаємо також куточки для розрізання приблизно на 1 см від вертикальних ліній.
09. Після цього відгинаємо припуск пристроченной листочки і намічаємо паралельно ще дві лінії. Кожна з них відстає від попередньої на 1 див. Отримана середня лінія – це лінія майбутнього розрізу. Намічаємо також куточки для розрізання приблизно на 1 см від вертикальних ліній.
 
10. Оскільки кишеню не прямий, а під кутом, то розрізання куточка вгорі краще зробити, не доходячи трохи до лінії кордону листочки. Це важливо для того, щоб надалі приховати все під листочками. Відстань, до якого коштує приблизно дійти при розрізанні, обведена на фото в гурток.
10. Оскільки кишеню не прямий, а під кутом, то розрізання куточка вгорі краще зробити, не доходячи трохи до лінії кордону листочки. Це важливо для того, щоб надалі приховати все під листочками. Відстань, до якого коштує приблизно дійти при розрізанні, обведена на фото в гурток.
 
11. Прийшов час зайнятися мішковиною. На етапі крою ви повинні були підготувати. Це просто прямий шматок, шириною трохи ширше, ніж майбутній кишеню, а довжина його повинна дорівнювати подвійній глибині кишені (береться довільно).
11. Прийшов час зайнятися мішковиною. На етапі крою ви повинні були підготувати. Це просто прямий шматок, шириною трохи ширше, ніж майбутній кишеню, а довжина його повинна дорівнювати подвійній глибині кишені (береться довільно).
 
12. Склавши мішковину навпіл, обріжемо її верхні межі за формою листочки.
12. Склавши мішковину навпіл, обріжемо її верхні межі за формою листочки.
 
13. Намалюйте на одному з країв мішковини лінію приблизно на 1 см від краю. Переверніть роботу і навпаки приколіть цей край мішковини, поєднуючи тільки що намальовану лінію з ліній розмітки на самому виробі.
13. Намалюйте на одному з країв мішковини лінію приблизно на 1 см від краю. Переверніть роботу і навпаки приколіть цей край мішковини, поєднуючи тільки що намальовану лінію з ліній розмітки на самому виробі.
 
14. Але строчити тут треба не до самого кінця розмітки, а трохи не доходячи до краю. Ця точка взята в коло. Це те саме місце, яке ми обговорювали на фото 10.
14. Але строчити тут треба не до самого кінця розмітки, а трохи не доходячи до краю. Ця точка взята в коло. Це те саме місце, яке ми обговорювали на фото 10.
 
15. Тут ми бачимо іншу сторону з цієї ж відміткою.
15. Тут ми бачимо іншу сторону з цієї ж відміткою.
 
16. Після того, як підкладка притачана по відміченій лінії, ми розрізаємо по лініях, які відзначали до цього.
16. Після того, як підкладка притачана по відміченій лінії, ми розрізаємо по лініях, які відзначали до цього.
 
17. Вивертаємо припуски листочки і підкладку мішковини на виворіт.
17. Вивертаємо припуски листочки і підкладку мішковини на виворіт.
 
18. Выметываем місце пришивання листочки.
18. Выметываем місце пришивання листочки.
 
19. Перевертаємо на виворіт і отутюживаем наверх місце пришивання підкладки.
19. Перевертаємо на виворіт і отутюживаем наверх місце пришивання підкладки.
 
20. Піднімаємо підкладку. Можна бачити, що куточки розрізання відпрасовані до центру.
20. Піднімаємо підкладку. Можна бачити, що куточки розрізання відпрасовані до центру.
 
21. Тепер куточки треба зробити трохи коротше, обрізавши.
21. Тепер куточки треба зробити трохи коротше, обрізавши.
 
22. Отутюживаем по обличчю, прибравши до цього намітку.
22. Отутюживаем по обличчю, прибравши до цього намітку.
 
23. Після того як місце прасування охололо, приступаємо до заключних операцій. Перевертаємо на виворіт і приколює інший край мішковини до зрізу листочки.
23. Після того як місце прасування охололо, приступаємо до заключних операцій. Перевертаємо на виворіт і приколює інший край мішковини до зрізу листочки.
 
24. Притачиваем.
24. Притачиваем.
 
25. Після цього виправляємо мішковину і заколюємо її бічні сторони.
25. Після цього виправляємо мішковину і заколюємо її бічні сторони.
 
26. Перевертаємо на внутрішню сторону, намічаємо лінії строчки від краю листочки.
26. Перевертаємо на внутрішню сторону, намічаємо лінії строчки від краю листочки.
 
27. Строчити, перебуваючи на внутрішній стороні, тому що так ми бачимо кордону листочки.
27. Строчити, перебуваючи на внутрішній стороні, тому що так ми бачимо кордону листочки.
 
28. Перевертаємо назад.
28. Перевертаємо назад.
 
29. Залишилося зовсім небагато – закріпити листочку. У класичних піджаках ця операція робиться вручну. Підготовляєте двійню нитку і починаєте пришивати краю листочки, захоплюючи тільки її внутрішню сторону. З особи, зрозуміло нічого не повинно бути видно. Краю листочки ви шукаєте на дотик.
29. Залишилося зовсім небагато – закріпити листочку. У класичних піджаках ця операція робиться вручну. Підготовляєте двійню нитку і починаєте пришивати краю листочки, захоплюючи тільки її внутрішню сторону. З особи, зрозуміло нічого не повинно бути видно. Краю листочки ви шукаєте на дотик.
 
30. Ось так виглядає виворіт після прикріплення куточків листочки.
30. Ось так виглядає виворіт після прикріплення куточків листочки.
 
31. Робите остаточну прасування на кравецької подушці. Кишені готовий.
31. Робите остаточну прасування на кравецької подушці. Кишені готовий.


Категорія: Майстер-класи | Додано: (18.09.2017)
Переглядів: 695 | Рейтинг: 0.0/0