Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Майстер-класи

Сукня-футляр з трикотажної тканини за пару годин своїми руками

Пропоную вашій увазі майстер-клас по створенню завжди такою модною і актуальною речі в жіночому гардеробі як «сукня-футляр». Весь процес шиття у мене зайняв приблизно добу, але це з урахуванням того що мені доводилося часто відволікатися. Виходячи з чого, я можу зробити висновок, що сукня можливо зшити протягом 2-3 годин, якщо цілеспрямовано займатися тільки їм. По одній викрійці можна зшити два абсолютно різних сукні.

Плаття-футляр (фото зліва) № 1: цельнокроеное, рукави втачние, горловина – човник. Горловина і низ рукавів оброблені косою бейкой.

Плаття-футляр (фото праворуч) № 2: спинка суцільнокроєна, перед сукні на кокетці, в районі грудей є невеликі складки; рукава втачного, складаються з двох деталей, горловина – човник. Горловина і низ рукавів оброблені оверлоком і підшиті швом вподгібку із закритим зрізом.

Нам знадобитися:

  • трикотажна тканина підходящої вам забарвлення (вона досить добре тягнеться і точно буде по фігурі);
  • нитки, підібрані в тон тканини;
  • швейна машинка;
  • ножиці для розкрою.

Як зшити плаття-футляр своїми руками – крок за кроком

Дві сукні шиються практично однаково, за винятком декількох кроків. Оскільки мої розміри досить мініатюрні (88-59-87), мені знадобилася трикотажна тканина довжиною 1.10 і шириною 1.50 див.

Наше майбутнє плаття складається з трьох частин (умовно):

  • верх (невеликий прямокутник відповідний обсягом вашої грудей),
  • низ (талія і стегна),
  • рукава.

Кроїла всі деталі без викрійки, тобто малювала одразу крейдою на тканини (якщо не вважати невеликий ескіз на папері):

викрійка плаття футляр

Після, всі зрізи сукні необхідно обробити оверлком або «зигзагом» на швейній машинці, зшити бічні і плечові зрізи сукні.

У сукні № 1 сточуємо бічні зрізи рукавів. Втачіваем рукава в закриту пройму.

У сукні № 2 рукави складаються з двох деталей:

зшити рукави сукні

Сточуємо два прямокутника, а потім обрізаємо зайве (орієнтуючись на окат викрійки рукави), ось так:

Втачіваем рукава в закриту пройму:

При бажанні на рукави можна додати невеликі манжети. А можна обробити зрізи косою бейкой як у сукні № 1 (більш докладно див. Окантовочні шви) або обробити зрізи зигзагоподібної рядком або оверлком і підшити швом вподгібку з відкритим зрізом. З комірцем можна так само трохи «пограти» і по різному оформити лінію горловини.

До першого сукні я підібрала невеликі аксесуари у вигляді білого ремінця і білих чобіт, а ось друге планувалося носити під чорні чоботи і, напевно, в майбутньому під широкий чорний шкіряний пояс.Пояс під сукню я так само планую створити самостійно. Ось власне і вся робота – вашій увазі представлені два сукні, зшиті своїми руками з трикотажної тканини за кілька годин. Ну а про якість готових виробів судити вам!



Категорія: Майстер-класи | Додано: (18.08.2016)
Переглядів: 1486 | Рейтинг: 0.0/0