Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Майстер-класи

Ручні петлі з вічком

Тетяна Голубкова з Москви надіслала свою роботу на конкурс майстер-класів - 2007. У ній описується швейна операція - виготовлення петлі з вічком.

Тетяна: "Хочу представити Вам свій майстер-клас з виконання ручних петель з вічком для виконання на верхньому одязі. Виготовленням одягу займаюся професійно протягом 10 років. Люблю шити гарний і незвичайний одяг. Зараз здобуваю освіту дизайнера по костюму.

Навіщо ж робити петлю вручну? Адже майже всі сучасні швейні машинки оснащені функцією виготовлення петель в автоматичному режимі! Безумовно, це так. Однак, якщо ви хочете надати своєму виробу ексклюзивність і продемонструвати майстерність ручної роботи, то петлі, виконані вручну - найкращий спосіб для цього. У багатьох ательє класу "люкс" на дорогих костюмах петлі виконуються тільки вручну! Цю операцію довіряють тільки майстер з великим досвідом. Однак, навчитися цьому мистецтву цілком можна. І майстер-клас від Тетяни Голубкової - відмінне підмога в цій справі!

Тетяна: "Даний метод обробки використовується в ательє класу люкс і будинках моди, де я йому і навчилася. Сподіваюся шьющие осинки оцінять його по достоїнству, так як він простий у виконанні і надає виробу вид від кутюр."

Отже, у вас виріб "люкс", а у нас до них петлі!

 

01. Намічаємо місце розташування петлі, її початок і кінець.
01. Намічаємо місце розташування петлі, її початок і кінець.
 
02. Розрізаємо петлю по наміченій лінії від початку до кінця.
02. Розрізаємо петлю по наміченій лінії від початку до кінця.
 
03. Для обробки ручних петель використовують спеціальні міцні шовкові нитки – гарус (в колір тканини).
03. Для обробки ручних петель використовують спеціальні міцні шовкові нитки – гарус (в колір тканини).
 
04. Прокладаємо гарусом часткові нитки для запобігання розтягування петлі, закріпимо кінець нитки.
04. Прокладаємо гарусом часткові нитки для запобігання розтягування петлі, закріпимо кінець нитки.
 
05. Для запобігання осипання країв петлі, обметываем їх тонкою шовковою ниткою в колір тканини, заходячи за кордон частковій нитки.
05. Для запобігання осипання країв петлі, обметываем їх тонкою шовковою ниткою в колір тканини, заходячи за кордон частковій нитки.
 
06. Потім приступаємо до обметыванию петлі гарусом. З зовнішнього краю петлі по напрямку до «вічка». Стібки однакової довжини, прокладають за часткову нитка, щільно один до іншого. При виході голки назовні, робимо подвійне обвиття за годинниковою стрілкою.
06. Потім приступаємо до обметыванию петлі гарусом. З зовнішнього краю петлі по напрямку до «вічка». Стібки однакової довжини, прокладають за часткову нитка, щільно один до іншого. При виході голки назовні, робимо подвійне обвиття за годинниковою стрілкою.
 
07. Голку витягуємо і щільно затягуємо нитку в бік внутрішнього краю петлі.
07. Голку витягуємо і щільно затягуємо нитку в бік внутрішнього краю петлі.
 
08. При підході до нитки основи «вічка» затягування виробляємо по формі кола в зовнішню сторону, по всьому периметру «вічка».
08. При підході до нитки основи «вічка» затягування виробляємо по формі кола в зовнішню сторону, по всьому периметру «вічка».
 
09. На протилежній стороні петлі, затягування здійснюється, також у внутрішню сторону. На протяг всієї обметування стежимо за рівномірністю затягування петель і їх щільністю прилягання один до одного.
09. На протилежній стороні петлі, затягування здійснюється, також у внутрішню сторону. На протяг всієї обметування стежимо за рівномірністю затягування петель і їх щільністю прилягання один до одного.
 
10. Дійшовши до підстави петлі, робимо закріпки з 3-х стібків (один поверх іншого), рівну ширині петлі.
10. Дійшовши до підстави петлі, робимо закріпки з 3-х стібків (один поверх іншого), рівну ширині петлі.
 
11. Закріпки від краю до краю, заплітаємо поперек щільними стібками. Виводимо Нитку на виворітну сторону і ховаємо всередину.
11. Закріпки від краю до краю, заплітаємо поперек щільними стібками. Виводимо Нитку на виворітну сторону і ховаємо всередину.
 
12. Формуємо «вічко» з допомогою шила, розтягуючи його та надаючи округлу форму.
12. Формуємо «вічко» з допомогою шила, розтягуючи його та надаючи округлу форму.
 
13. Насолоджуємося результатом своєї роботи!
13. Насолоджуємося результатом своєї роботи!


Категорія: Майстер-класи | Додано: (19.09.2017)
Переглядів: 1020 | Рейтинг: 0.0/0