Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Майстер-класи

Ошатне плаття з простого

Представляємо майстер-клас Масловій Наталії. Її робота брала участь у конкурсі майстер-класів 2009. У ньому Наталя розповідає як зі звичайних матеріалів зробити ошатне плаття до свята.

Маслова Наталя: "Рукоділлям займаюся з дитинства. Дуже люблю не тільки шити, а й придумувати вбрання, малювати ескізи, робити карнавальні костюми, перешивати і "повертати до життя" речі з гардеробів мами, тіточок, бабусь. Мені дуже захотілося привести приклад того, як можна змінити під свій настрій модель з журналу по шиттю. У представленому мною майстер-класі я пояснюю, як зробити з простого плаття нарядне, відповідне до новорічній вечірці, адже вона не за горами!"

Сподіваємося, що робота над цим чудовим платтям зарядить вас святковим настроєм вже зараз.

 

01. Для роботи над сукнею нам потрібно журнал BURDA 5/2009 (модель 134), яскрава тканина (атлас, креп-сатин), стрічка чорна, потайна блискавка, нитки, ножиці, намистини, стрази і відмінний настрій!
01. Для роботи над сукнею нам потрібно журнал BURDA 5/2009 (модель 134), яскрава тканина (атлас, креп-сатин), стрічка чорна, потайна блискавка, нитки, ножиці, намистини, стрази і відмінний настрій!
 
02. Пересняв викрійку, викроюємо по інструкції в журналі деталі сукні, не забуваючи про важливе правило економного витрачання тканини.
02. Пересняв викрійку, викроюємо по інструкції в журналі деталі сукні, не забуваючи про важливе правило економного витрачання тканини.
 
03. Тепер потрібно намітати виріб.
03. Тепер потрібно намітати виріб.
 
04. Тепер потрібно намітати виріб.
04. Тепер потрібно намітати виріб.
 
05. З'являються перші обриси нашого сукні ( на фото нижня частина виробу).
05. З'являються перші обриси нашого сукні ( на фото нижня частина виробу).
 
06. Тепер нам стає очевидним, як буде виглядати верх (ліф вироби).
06. Тепер нам стає очевидним, як буде виглядати верх (ліф вироби).
 
07. Отже, наше плаття майже готове. Тепер потрібно подумати про те, як з простого сукні зробити ошатне, яка чудово підійде для новорічної вечірки. Це сама цікава і творча частина роботи. Не стримуйте свою фантазію, але якщо вона занадто бурхлива або навпаки, її трошки не вистачає, не біда: загляньте в модний журнал і зачерпніть ідею звідти (або Інтернет-порталу, наприклад, з сайту Осинки). Я вирішила прикрасити сукню брошкою і поясом з матеріалу контрасного чорного кольору, а також доповнити аксесуаром у вигляді рукавички, прикрашеної драпірованою стрічкою і намистинами.
07. Отже, наше плаття майже готове. Тепер потрібно подумати про те, як з простого сукні зробити ошатне, яка чудово підійде для новорічної вечірки. Це сама цікава і творча частина роботи. Не стримуйте свою фантазію, але якщо вона занадто бурхлива або навпаки, її трошки не вистачає, не біда: загляньте в модний журнал і зачерпніть ідею звідти (або Інтернет-порталу, наприклад, з сайту Осинки). Я вирішила прикрасити сукню брошкою і поясом з матеріалу контрасного чорного кольору, а також доповнити аксесуаром у вигляді рукавички, прикрашеної драпірованою стрічкою і намистинами.
 
08. Пояс можна підготувати по викрійці з журналу BURDA SPECIAL 2/2009.
08. Пояс можна підготувати по викрійці з журналу BURDA SPECIAL 2/2009.
 
09. Для виготовлення пояса нам знадобиться щільна тканина, яку зазвичай використовують для корсетів або шкіра, краще, щоб пояс і рукавичка були з однієї тканини, щоб ансамбль гармоніював.
09. Для виготовлення пояса нам знадобиться щільна тканина, яку зазвичай використовують для корсетів або шкіра, краще, щоб пояс і рукавичка були з однієї тканини, щоб ансамбль гармоніював.
 
10. Двошарові матеріали підійдуть до виготовлення пояса як не можна краще.
10. Двошарові матеріали підійдуть до виготовлення пояса як не можна краще.
 
11. Деталь викрійки вирізаємо з відповідної розміром контурної лінії.
11. Деталь викрійки вирізаємо з відповідної розміром контурної лінії.
 
12. Можна спростити процес розкрою, для цього необхідно перезняти деталь викрійки двічі і склеїти обидві частини викрійки по лінії середини спинки.
12. Можна спростити процес розкрою, для цього необхідно перезняти деталь викрійки двічі і склеїти обидві частини викрійки по лінії середини спинки.
 
13. Паперову викрійку розкладати на шкіряній стороні матеріалу.
13. Паперову викрійку розкладати на шкіряній стороні матеріалу.
 
14. Отже, пояс ми викроїли. При пошитті припуски по контуру деталі крою відвернути на шкіряну бік, приклеїти і настрочити в край.
14. Отже, пояс ми викроїли. При пошитті припуски по контуру деталі крою відвернути на шкіряну бік, приклеїти і настрочити в край.
 
15. Тепер звернемося до задуманого аксесуару - рукавичці. Для її виготовлення знадобиться нам основна тканина, яку ми використовували для пошиття пояси, чорна атласна стрічка (не більше 50 см) і намистини (зазвичай продыются по 20 г).
15. Тепер звернемося до задуманого аксесуару - рукавичці. Для її виготовлення знадобиться нам основна тканина, яку ми використовували для пошиття пояси, чорна атласна стрічка (не більше 50 см) і намистини (зазвичай продыются по 20 г).
 
16. Так як я не знайшла викрійки рукавички, використовувала вже готовий і давно не потрібний виріб. Розпорюємо, надаємо потрібну форму.
16. Так як я не знайшла викрійки рукавички, використовувала вже готовий і давно не потрібний виріб. Розпорюємо, надаємо потрібну форму.
 
17. Вуа-ля! Викрійка рукавички готова. Вона у нас буде скорочена.
17. Вуа-ля! Викрійка рукавички готова. Вона у нас буде скорочена.
 
18. Викроюємо виріб, зшиваємо і ось вже майже готова рукавичка!
18. Викроюємо виріб, зшиваємо і ось вже майже готова рукавичка!
 
19. Верхню частину рукавички прикрашаємо драпірованою стрічкою, нижню намистинами, і модний вечірній аксесуар готовий!
19. Верхню частину рукавички прикрашаємо драпірованою стрічкою, нижню намистинами, і модний вечірній аксесуар готовий!
 
20. Наша святкова брошка виготовляється дуже просто: на атласній стрічці зав'язуємо подвійний плоский бант і поверх вузла прикріплюємо готову брошка.
20. Наша святкова брошка виготовляється дуже просто: на атласній стрічці зав'язуємо подвійний плоский бант і поверх вузла прикріплюємо готову брошка.
 
21. Отже, після завершальної обробки швів і прасування наше плаття готове!
21. Отже, після завершальної обробки швів і прасування наше плаття готове!
 
22. Залишилося тільки вирішити, в якому саме місці плаття буде прикрашати брошку.
22. Залишилося тільки вирішити, в якому саме місці плаття буде прикрашати брошку.


Категорія: Майстер-класи | Додано: (18.09.2017)
Переглядів: 707 | Рейтинг: 0.0/0