Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Майстер-класи

Нова сукня щодня

Представляємо черговий майстер-клас Віри Бургандиновой, призера Конкурсу майстер-класів 2011.

Віра Бургандинова: "Мені 32 роки. Живу в Ростові-на-Дону. Працюю бухгалтером на виробничому підприємстві. У вільний час дуже люблю займатися шиттям і рукоділлям. Отримую величезне задоволення від речей, зроблених своїми руками.

Нещодавно на просторах інтернету натрапила на таку дивовижну річ як сукня-трансформер. Я відразу загорілася зробити собі такий же. Адже це чудо-річ! Маючи один трансформер, можна отримати масу варіантів одягу від штанів до сукні. Якщо пошукати, то можна знайти і різні варіанти трансформерів, я зупинилася на сукню EMAMI. У своєму майстер-класі хочу розповісти як легко і просто його зшити.

Для пошиття рекомендувався трикотаж - масло, він добре тягнеться і має однакові лице і виворіт. Але в магазині мені сподобалася тканина, у якій виворіт трохи відрізнялася від особи, я ризикнула і взяла її. При носінні сукні у мене виходить перекрутка, яка мені, в принципі не заважає. 

Також знадобиться оверлок, без якого складно якісно пришити пояс .

 

01. До покупки тканини, перед початком шиття уважно вивчаємо викрійку. Перед походом у магазин потрібно визначитися з необхідною довжиною відрізу. Вимірюємо довжину від плечей до колін і довжину від колін до пояса. Де буде пояс можна варіювати, але мене влаштувала довжина до талії. Сума цих двох мірок + 32 см для подвійного широкого пояса + 3 см для куліскі дає довжину відрізу, краще купити трикотажу трохи більше, приблизно 2,30 м, шириною 1,5 м.
01. До покупки тканини, перед початком шиття уважно вивчаємо викрійку. Перед походом у магазин потрібно визначитися з необхідною довжиною відрізу. Вимірюємо довжину від плечей до колін і довжину від колін до пояса. Де буде пояс можна варіювати, але мене влаштувала довжина до талії. Сума цих двох мірок + 32 см для подвійного широкого пояса + 3 см для куліскі дає довжину відрізу, краще купити трикотажу трохи більше, приблизно 2,30 м, шириною 1,5 м.
 
02. Відрізаємо від шматка тканини крайки шириною по 4 див.
02. Відрізаємо від шматка тканини крайки шириною по 4 див.
 
03. Сточуємо їх разом по короткій стороні.
03. Сточуємо їх разом по короткій стороні.
 
04. Потім обробляємо довгу сторону. Вивертаємо . Це майбутні зав'язки, зручна їх довжина 3м.
04. Потім обробляємо довгу сторону. Вивертаємо . Це майбутні зав'язки, зручна їх довжина 3м.
 
05. Відрізаємо смужку тканини шириною 32 см - майбутній пояс і клапоть. У складеному стані, без припусків висота поясу -15 див.
05. Відрізаємо смужку тканини шириною 32 см - майбутній пояс і клапоть. У складеному стані, без припусків висота поясу -15 див.
 
06. Вимірюємо обхват над грудьми, краще вже складеним удвічі шматком трикотажу. Потрібно обернутися досить щільно, важливо щоб не тиснуло, але і не спадала. Ця мірка (моя 39 див.) буде довжиною пояса. Відрізаємо його від смуги тканини. Залишився клапоть не знадобиться.
06. Вимірюємо обхват над грудьми, краще вже складеним удвічі шматком трикотажу. Потрібно обернутися досить щільно, важливо щоб не тиснуло, але і не спадала. Ця мірка (моя 39 див.) буде довжиною пояса. Відрізаємо його від смуги тканини. Залишився клапоть не знадобиться.
 
07. Пояс зшиваємо в кільце. Складаємо полотнище сукні вздовж і робимо по згину розріз. його краще робити у вигляді краплі, щоб під поясом не утворилося кута і не пішли стрілки. Пояс зшиваємо в кільце. Складаємо полотнище сукні вздовж і робимо по згину розріз. його краще робити у вигляді краплі, щоб під поясом не утворилося кута і не пішли стрілки.
07. Пояс зшиваємо в кільце. Складаємо полотнище сукні вздовж і робимо по згину розріз. його краще робити у вигляді краплі, щоб під поясом не утворилося кута і не пішли стрілки. Пояс зшиваємо в кільце. Складаємо полотнище сукні вздовж і робимо по згину розріз. його краще робити у вигляді краплі, щоб під поясом не утворилося кута і не пішли стрілки.
 
08. Сточуємо короткі зрізи з одного боку полотнища. Вкладаємо в розріз складений пояс і втачіваем його. Всі! Найскладніше позаду.
08. Сточуємо короткі зрізи з одного боку полотнища. Вкладаємо в розріз складений пояс і втачіваем його. Всі! Найскладніше позаду.
 
09. Тепер обробляємо оверлком довгі зрізи полотнища. Надягаємо сукню на себе спідницю, пояс залишаємо на рівні грудей, то на талії, пробуємо отримати різні фасони. На цьому етапі стає зрозуміло підходить довжина полотнища. Зараз зайве можна відрізати.
09. Тепер обробляємо оверлком довгі зрізи полотнища. Надягаємо сукню на себе спідницю, пояс залишаємо на рівні грудей, то на талії, пробуємо отримати різні фасони. На цьому етапі стає зрозуміло підходить довжина полотнища. Зараз зайве можна відрізати.
 
10. За відкритим коротким зрізах полотнища застрачиваем кулику - вона повинна бути вузькою, щоб зав'язка проходила в неї з працею.
10. За відкритим коротким зрізах полотнища застрачиваем кулику - вона повинна бути вузькою, щоб зав'язка проходила в неї з працею.
 
11. Дивуємо знайомих новими нарядами кожен день.
11. Дивуємо знайомих новими нарядами кожен день.
 
12. Носіть із задоволенням!
12. Носіть із задоволенням!


Категорія: Майстер-класи | Додано: (14.09.2017)
Переглядів: 499 | Рейтинг: 0.0/0