Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 11
Гостей: 11
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Майстер-класи

Майстер-клас: жіночий жилет утеплений

З наближенням весни ми все частіше замислюємося про більш легкою і зручною одязі. Стьобаний жилет – оптимальне рішення даної проблеми. Жилет є полегшеним варіантом теплої куртки, але не таким громіздким, як куртка або пальто. Він ідеально підходить під джинси або брюки, спідницю або плаття. Також немає вікового обмеження – молода дівчина або жінка пенсійного віку однаково комфортно почуватимуться в такому жилеті на прогулянці в парку або в саду.

Сайт "Шкатулка" пропонує викрійку стьобаного жилета, а як пошити його швидко і легко, я розповім у своєму майстер-класі.

 

 

1. Підготовка матеріалу

Для даної моделі вам знадобиться:

· тканина плащівка — 90 см;

· підкладкова тканина – 75 см;

· синтепон (можливий інший утеплювач) – 75 см;

· застібка-блискавка – 60 див.

На сторінках "Скриньки" розташована викрійка даної моделі. Рельєфний крій дозволить підкреслити приталений силует, що дозволить жилетці краще прилягати по фігурі. Т. к. викрійка дана невисокий зріст, то при розкрої довелося подовжити лекала на 15 див.

 

 

Для роботи над даною моделлю вам знадобиться викроїти всі деталі з основної і підкладкової тканини і синтепону.

 

 

2. Заготівля деталей

Комір. Деталі крою коміра настрочити на синтепон і з'єднати між собою по верхньому зрізу.

 

 

Листочки також настрачиваются на синтепон і з'єднуються по колу. Розмір листочки можна розрахувати наступним чином: довжина – ширина входу в кишеню + 3 см на припуски; ширина — ширина листочки в готовому вигляді + 2 см на припуски. Таким чином для кишені на 16см з листочків, шириною 2.5 см нам потрібно прямокутник 19см Х 7см (1.5+ 16+1.5Х1+2.5+2.5+1)

 

 

Спинка і поличка. Всі деталі спинки і сірі настрочити на синтепон. На центральних деталях намітити лінії, по яким потрібно выстегать жилетку. Шмагати можна в довільному порядку, головне, щоб стьобані лінії були симетричні.

                                             

По намічених лініях прокласти оздоблювальні строчки. Вони можуть бути простими, подвійними або зигзагоподібними. Все залежить від вашої фантазії. Головне не забувайте, що це оздоблювальні строчки – вони повинні бути рівними і красивими, без перестрочек і обривів.

 

                

 

В результаті всі деталі крою верху повинні бути настрочены на синтепон.

3. Застібка-блискавка

Вшивати блискавку можна кількома способами:

— у виріб з зібраними плечовими та боковими швами і втачанным коміром;

— в окрему центральну частину полички з частково втачанным коміром.

Я рекомендую вшивати блискавку по другому способу, оскільки у цьому випадку не доводиться крутити в руках весь виріб і легше правильно викласти і не перекосити під час втачіванія.

Для даного способу необхідно частково прітачать комір до центральної частини полички приблизно на 3 див.

 

                                 

 

Тепер потрібно заготовити блискавку. Для цього потрібно закріпити рядком кути блискавки, підігнувши їх двічі під прямим кутом.

 

                                                

 

Наколюємо застібку по краю борту і втачіваем максимально близько до зубах.

 

 

4. Кишені

Для кишень нам потрібно заготовлені листочки, мішковина з основної тканини і мішковина з підкладкової тканини. Намітка кишені повинна бути на 2 см нижче рівня талії, вхід в кишеню – 16 див.



Категорія: Майстер-класи | Додано: (18.09.2016)
Переглядів: 721 | Рейтинг: 0.0/0