Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Майстер-класи

Майстер-клас: шкільний жакет для дівчинки

 

Здравствуйте, хочу представити майстер-клас по шиттю жакета для дівчинки. Відразу обмовлюся, це не єдиний спосіб обробки. У кожного кравця є свої напрацювання. Отже розповім, як це роблю я.

Для майстер-класу використана готова викрійка 152 розміри «Скриньки»

1.Складаємо основну тканину навпіл (особа всередину). І викроюємо з неї деталі переду, спинки, коміра (у мене верхній комір буде з іншої тканини, тому тут його немає) Ширина припусків по швах 1,5 див. Я раджу не поспішати кроїти деталі підкладки, бортів, обтачек. Це можна зробити пізніше - після першої примірки, коли буде відомий точний крій основних деталей.

 

 

2.Викроюємо деталі рукава.

 

 

3.Тепер необхідно продублювати центральну частину переду, нижню частину переду, бочок переду, нижній комір, верхню частину рукава. Викроюємо з дублерина відповідні деталі. І за допомогою праски дублюємо деталі (на фото всі деталі складені попарно обличчям всередину). Зверніть увагу, як проклеєний рукав - зигзаг робить практично непомітним перехід з дублерина на тканину ( на лицьовій стороні).

 

 

4. Знову накладаємо викрійку на деталі ,уточнюємо і підрізаємо крій ( після проклеювання, деталі можуть трохи деформуватися), переносимо всі конструктивні лінії.

 

 

5. За допомогою шпильок переносимо всі мітки і лінії на парну деталь.

 

 

6. Прокладаємо стібки по лінії перегину лацкана і лініях полузаноса.

 

 

7. Сметываем всі деталі, готуємо виріб до першої примірки.

 

 

8. Проводимо першу примірку. З'єднуємо лінії полузаноса лівої і правої половин жакета і складаємо по цій лінії.Далі все індивідуально. Особисто я прибирала верх, а по стегнах довелося випускати. Пояс планується інший (тканина замовлена, але ще не доставлена).

 

 

9. При необхідності вносимо зміни в ще не викроєні деталі крою ( підкладка, подборта тощо)

 

 

10. Після внесення всіх змін в жакет, сточуємо передні і задні рельєфи, бічні шви, центральний шов спинки, плечові виточки. Разутюживаем шви. Якщо тканина тонка, то рельєфи можна запрасувати до центру переду і спинки відповідно.

 

 

11. Проводимо осноровку жакета. З'єднуємо і складаємо між собою передні і задні рельєфи, бічні шви. Цим ми перевіряємо на скільки точно ми внесли зміни в жакет. Якщо якийсь шов не збігається, то необхідно розпороти шов і виправити помилку. Після цього вирівнюємо всі зрізи. На фото видно отмеловку. Всі нерівності зрізаємо.

 

 

12. Сточуємо бічні шви нижніх деталей полички і спинки. Разутюживаем шви. Сметываем, а потім і сточуємо верхню частину жакета, пояс, нижню частину жакета. При цьому бічний шов нижній частині жакета є продовженням верхньої частини жакета (див. фото)

 

 

А ширина пояса по всій довжині постійна.

 

 

13. Шви втачіванія пояса заутюживаем на пояс.

 

14.За плечового зрізу, зрізу лацкана і борти, по лінії перегину лацкана прокладаємо клейову нитепрошивную стрічку (край). Щоб зрізи не розтягувалися в процесі носіння.

 

 

15. Сточуємо і разутюживаем плечові шви.

 

 

16. Викроюємо верхній комір

 

 

17. Складаємо верхній та нижній коміри лицьовими сторонами всередину. При цьому верхній комір трохи більше нижньої. Це потрібно для того, щоб надалі можна було вимітати кант. Зрівнюємо зрізи комірів, сметываем і сточуємо по трьом сторонам.

 



Категорія: Майстер-класи | Додано: (18.09.2016)
Переглядів: 676 | Рейтинг: 0.0/0