Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Майстер-класи

Майстер-клас: шиємо тапочки

 

Для пошиття тапочок мені знадобилося:

  • готова викрійка тапочок, розміру 6-12 міс.;
  • тканина фліс двох кольорів (на лицьову сторону і на підошву);
  • фланель (на підклад). Зверніть увагу на те, що фланель після прання може сісти!!! Тому перед розкриємо виперіть тканина в теплій воді, бажано в машині-автомат і бажано не один раз. Як показує мій гіркий досвід, тканина продовжує сідати і після першого прання.
  • синтепон;
  • широка гумка;
  • стрічка «липучка»;
  • 2 гудзики.

 

Крок 1. Викроюємо всі деталі по 2 шт., припуск на шов робимо 0,5 див.:

  • верхню деталь із світло-зеленого флісу;
  • верхню деталь з фланелі;
  • слід з темно-зеленого флісу;
  • слід з фланелі.
  • Слід з синтепону викроюємо без припуску на шов!!!

 

 

Крок 2. Прокладаємо шов на деталях верху з фланелі.

 

 

Крок 3. Аналогічно прокладаємо шов на деталях верху з флісу.

 

 

 

Крок 4. Поєднуємо лицьові сторони одержані деталей. Відзначаємо місце, де буде вшиватися гумка (на фото обведено червоним кольором).

 

 

 

Крок 5. Вкладаємо між деталями в зазначене місце гумку. Гумку я взяла достовірніше, з запасом, після примірки довжину відкоригувала.

 

 

 

Крок 6. Сметываем деталі верху біля одного тапочка (прокладаємо тільки верхню сходинку). Приміряємо, дивимося, чи розташована гумка як нам потрібно, якщо немає, то подпарываем гумку і коригуємо її положення.Потім аналогічно сметываем другий тапочок і прокладаємо машинні строчки.

 

 

Крок 7. Робимо кілька надрізів, не доходячи до шва 1-1,5 мм (як показано на фото). Це потрібно для того, щоб потім, коли тапочок вивернемо, це місце не було в загибах і зламах.

 

 

 

Крок 8. Вивертаємо тапочки і выметываем верхню частину.

 

 

 

Крок 9. Тепер можна прокласти декоративну строчку.

 

 

Крок 10. Верхню частину тапочка поки залишаємо, приступаємо до виготовлення підошви. Беремо слід з фланелі, накладаємо на нього на виворітну сторону слід з синтепону і приметываем його. Це потрібно для того, щоб зафіксувати синтепон. Синтепон я проклала для тепла. На фото лінія приметывания позначена червоним пунктиром.

 

 

Крок 11. Вивертаємо верхню деталь тапочок, прикладаємо до лицьовій стороні підкладали з фланелі лицьову сторону зробленого сліду і сметываем їх. Зверніть увагу: на цьому етапі дуже важливо не переплутати сліди. Застібка-гумка виходить з внутрішньої сторони тапочка і застібається на зовнішній стороні!!!

 

 

Крок 12. Тепер аналогічно приметываем слід з флісу. Не переплутайте слід!!!

 

 

Крок 13. Ось що повинно вийти.

 

 

 

Крок 14. Тепер притачиваем сліди. Увага: коли будете притачивать слід з фланелі, залиште отвір для вивертання тапочка!!!

 

 

 

Крок 15. Вивертаємо тапочок. Зашиваємо отвір потайними стібками. Заправляємо підклад з фланелі всередину тапочка.

 

 

Крок 16. Проводимо примірку. Коректуємо довжину гумки, обрізаємо зайве, але необхідно залишити близько 1 см для подгибки. Відзначаємо місце, де буде розташовуватися застібка (липучка). Увага: коли будете пришивати стрічку «липучку», то сторона, яка з гачками повинна пришивати до тапочку, а сторона з петельками — до резинці!!! Це потрібно для того, щоб гачки потім не дряпали ніжку і не чіплялися за шкарпетку.

 

 

 

Крок 17. Робимо прикраса на застібку. Я використовувала для цього дві квіточки з флісу (знизу квіточка з темно-зеленого флісу, а зверху — з світло-зеленого) і гудзика. Квіточки можна зшити між собою, а можна склеїти, потім пришиваємо ґудзик до квіточкам і пришиваємо або приклеюємо до гумці (я все приклеювала клейовим пістолетом).

 

 

Тапочки готові!

 

 

Зверніть увагу!!! Якщо ви плануєте надягати тапочки на носочки або на повзунки, не на голу ногу, а швидше за все саме так, то розмір вибирайте побільше. Ще й синтепон займає місце. Нам тапочки вийшли занадто «впритул», тому залишимо їх кому-небудь в подарунок, а собі зшиємо побільше!



Категорія: Майстер-класи | Додано: (22.09.2016)
Переглядів: 747 | Рейтинг: 0.0/0