Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Майстер-класи

Майстер-клас: сережки-віночки для мами і доньки

 

Яскрава незвичайна біжутерія – це той акцент, який може зробити образ жінки неповторним і завжди пізнаваним. Для того, щоб дивувати оточуючих цікавими сережкамикулонамиброшками і т. п., достатньо лише трохи попрацювати над створенням рукотворних прикрас з полімерної глини. Це матеріал, що дозволяє створити найсміливіші ідеї і фантазії, втілити в життя ваші смаки і бажання.

 

Вінок – це дуже давній символ, що використовується людством. В часи античності їм нагороджували переможців різних змагань. У слов'ян цей предмет грає кілька мистичную, ритуальну роль, прикрашаючи голови дівчат, будинки і рогата худоба (ознака багатства сім'ї). Мало хто не знає про традиції плести купальські вінки та ворожити по них про близьку заміжжя.

 

Сережки-вінки чудово підійдуть до легким квітчастим сарафанам, автентичного одягу, молодіжному стилю.

Щоб створити таку милу дрібницю знадобиться не так вже й багато:

 

— пластику коричневого кольору (для стебел-гілок);

— пластику синього і білого кольору (для квіток);

— пластику білого і зеленого кольору (для листів);

— округла термостійка форма для запікання (у мене – баночки з-під йоду, але можна придумати що-небудь інше);

— фурнітура (всього лише пара швензи і два великих колечка);

— підручні інструменти (лезо і зубочистка).

 

 

Крок 1. Починаємо з пелюсток.

Беремо синій і білий шматочки пластики і змішуємо кольору в різних пропорціях, щоб отримати додаткові відтінки. Спочатку виходить нерівномірно, але завзятість і праця, як кажуть... Доведеться попрацювати пальцями. Особливо, якщо пластику тверда або висохла (в деяких випадках може допомогти спеціальний размягчающий пластифікатор). Чим більше кульок, тим гармонійніше і природніше буде виглядати наш квітка.

Крок 2.Тепер робимо ковбасу. Складаємо трохи розім'яті кульки один на одного по черзі від темного до світлого відтінку, обертаючи і формуючи пелюстка. Товстий брусок акуратно подовжуємо, починаючи стискати його з середини до країв. Таким чином, зменшується малюнок, і ми отримуємо акуратні маленькі пелюсточки замість великих і грубих. Ужимаем до потрібних розмірів, зрізів лезом і дивимося результат.

Крок 3. Нарізавши досить пелюсток, ліпимо трилисники. Мені зручно складати їх віялом, а потім скручувати.Далі – автоматична робота по штампуванню квітів. Ось яка поляна у нас вийшла!

Крок 4. З того ж ковбасному принципом робимо листя. Техніка досить проста і зрозуміла, хоча складні малюнки, звичайно ж, забирають дуууже багато часу і терпіння.

 

Крок 5. З двох однакових кульок коричневою пластики розкачуємо стебла. Вони не обов'язково повинні бути ідеально рівними. Швидше навпаки. Витягуємо так, щоб можна було тричі обкрутити підготовлену скляну банку.

Крок 6. Плетемо віночок. Вільними хвилястими колами заплітаємо основу. У пази і поглиблення «тикаємо» з допомогою зубочистки квіти і листя. Вони повинні добре триматися, інакше виріб буде дуже крихким.

Крок 7. Запікаємо сережки в духовці. У мене цей етап триває 8-10 хвилин. Духовка стара, радянська. Тому ставлю відразу, як тільки включу. Інакше обвуглиться.

 

 

Крок 8. Чіпляємо на готовий виріб фурнітуру. Я, до речі, пробувала зробити швензи самостійно (на фото), але круглогубці втратила десь, і вийшло, звичайно, корявенько. Тому вирішила все ж скористатися готовими покупними запчастинами.

 Не стільки для естетики, скільки для зміцнення «конструкції», сережки я покрила лаком. На всю роботу пішло близько двох-трьох годин з невеликими перервами. А якщо рука набита – і того менше вийде. Тепер ці диво-віночки можна з задоволенням носити або подарувати якомусь хорошому людині.

Все-таки ліплення з пластики – це справжні чари. Спробуйте і ви зайнятися настільки захоплюючим творчістю.



Категорія: Майстер-класи | Додано: (21.09.2016)
Переглядів: 1221 | Рейтинг: 0.0/0