Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Майстер-класи

Майстер-клас: плічко, декорована квітами

Якщо Ви любите виділятися і любите аксесуари, то це декоративне плічко саме для Вас! З ним Вас багато хто запам'ятає. Цей плічко знімне. До будь-якого одягу його також можна намітати вручну в декількох місцях для міцності.

 

Отже, основа нашого декорованого плічка — саме плече. Нам знадобиться подплечник і тканина, якою обошьем подплечник. Якщо немає подплечника, візьмемо підкладкову тканину з синтепоном. Можна просто шматки синтепону. Потрібно, щоб основа була об'ємною, мала форму.


Вирізаємо плічко формою місяця довжиною 15см і шириною 8см.

 

 

Складаємо лицьовими сторонами. Прострочуємо по контуру, залишаючи місце для вивороту.

 

 

Обрезам тканину у кутах.

 

 

Набиваємо синтепоном. Одного шару досить. Зашиваємо місце для вивороту.

 

 

Плічко готово.

 

Для прикладу розглянемо 3 плічка.

 

Декорувати наше плече будемо квітами. Квіти будемо робити теж самі. Можна, звичайно, взяти готові. Але простим шляхом не підемо.

Для виготовлення квітів візьмемо шифон. Вирізаємо багато пелюсток бажаного розміру. І обпаливаем запальничкою кожен лепесточек. Можна обпаливать і свічкою. Але на досвіді зрозуміла що краще мати під рукою більше запальничок і міняти їх по черзі, так як вони швидко нагріваються. А від свічки на тканині залишаються свічкові сліди.Чим довше тримаємо запальничку тим більше зморщеним буде край пелюстки. Тим самим, пелюстка стає більш виразніше.

 

 


Всі пелюстки з'єднуємо голочками прикалывая за два наступних пелюстки. Складаємо по колу. Для однієї квітки можна зробити кілька таких кіл. Чим менше пелюстки,тим менше буде коло.

 

 

Добре зшиваємо пелюстки між собою в центрі. З'єднання закриваємо бісером, що і буде серединкою нашого квітки. Такі квіти виходять дуже гарні,ніжні і легкі.

 

Крім квітів для декору плічка ми будемо використовувати шипи, ланцюги. На джинсових плічках можна робити відтермінування різними кольорами ниток. Можна чіпляти крабики по краю на вільному місці. Разом з навішеннями з ланцюгів будемо робити навішування з крупного бісеру.

 

 

 

Коли все підготовлено, беремо плічко і розміщуємо на ньому наші квіти. Так як це головна прикраса нашого плічка, то їх ми чіпляємо першими і добре фіксуємо. Потім пришиваємо шипи, камені, намистини. Якщо є манекен, можна зафіксувати на ньому для зручності. Потім пришиваємо ланцюга. Вибираємо різну довжину ланцюгів, щоб отримати своєрідний "водоспад" — буде виглядати дуже ефектно. Також ми будемо брати і різні розміри осередків ланцюгів.

 

 

 

А ось як виглядає на самому платті, з залишків якої ми шили плічко. Підібрали квіти в тон сукні і тепер це плаття з повсякденного перетворилося в розкішну вечірню сукню. І такого сукні точно ні в кого немає!

 

 

Джинсове плічко відмінно прикрасило і наш джинсовий піджачок. В ньому можна відправитися на вечірку.

   
   

Тканина для плічок підійде абсолютно будь-яка. Таке плічко можна зробити і для пальто. Деталі для декору можна зробити з шкіри та хутра. З шкіри можна робити як і квіти так і листочки. Це може бути навіть різнобарвна шкіра. Такі плечиком можна прикрасити модну косуху.

А ось і третя плече:

   

Ось так просто можна прикрасити будь-яке вбрання!



Категорія: Майстер-класи | Додано: (21.09.2016)
Переглядів: 659 | Рейтинг: 0.0/0