Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Майстер-класи

Майстер-клас: бутоньєрка з органзи і атласних стрічок

Бутоньєрка або «квітка в петлиці». Традиційно бутоньєрки приколювали в петлиці піджака нареченого і бояринові, а нареченій з дружкою на сукню. Звичайно, з бутоньєркою з живих квітів змагатися складно будь-якого іншого матеріалу, але що точно не трапиться з такою бутоньєркою – так це вона не зів'яне. Бутоньєрки на руку останнім часом стали популярні не тільки як весільний аксесуар, а і як прикраса до вечірньої сукні.Сьогодні я покажу як виготовити бутоньєрку на руку з органзи і атласних років. Коли ми готувалися до весілля сина, діти попросили зробити щось для дружки замість букета.Так вперше я зробила аналогічну бутоньєрку.

Я розповім, як зробити саме таку бутоньєрку, як на фотографії. Грунтуючись на цьому і проявивши фантазію, ви зможете зробити абсолютно ексклюзивну річ.

Нам потрібні:

  • Смуга з органзи для троянди, выкроенная з косою і складена вдвічі — довжиною 60 см і шириною 4см.
  • Смуга з органзи для листя, складена вдвічі — завдовжки 50 см і шириною 3см.
  • Квадрат з органзи для основи 10см на 10см – 2шт.
  • Стрічки атласні, шириною 0,5 див. – темно зелена 50см., світло зелена 50см., червона 16см.
  • Нитки в тон органзи для листя
  • Клейовий пістолет
  • Праска
  • Ножиці
  • Швейна машинка
  • Запальничка

 

 

Послідовність виконання деталей виробу не має значення.

Крок 1Деталь — листя:

Для виготовлення листків зробимо стрічку з органзи - вирізаємо смужку уздовж тканини, склавши і загладити праскою вдвічі. Ширина вже складеної у дві смуги близько 3см. Чим ширше смуга, тим більше вийде лист. При ширині 3 див. на один лист піде близько 6см. Необхідно зробити 14 листя.

-смуга запрасованою краєм вгорі; верхні кути опускаємо вниз, щоб вийшов трикутник; заутюживаем.

 

 

-Беремо нижні куточки і складаємо уздовж нижнього краю приблизно до середини, так щоб вам сподобалося; заутюживаем; обрізаємо стрічку уздовж нижнього краю; прострочуємо на машині і обпалюємо край запальничкою. Не принципово, щоб вони всі виглядали однаково, у природі теж немає нічого точного.

 

 

-Таких заготовок листя потрібно 7 штук.

 

 

-Сострачиваем на машині гілочки: дві по 3 листа; чотири по 2 аркуші, як на фото.

 

 

-Сострачиваем наші гілочки як на фото;

 

 

 

Відзначимо, що всі огріхи рядки видно не будуть. Як варіант для листя можна купити атласну стрічку шириною 2,5 див. В такому випадку складати вдвічі стрічку не потрібно буде, і можна не прострочуєте кожен окремий листя, а просто обпалити запальничкою.

Крок 2Деталь — основа для бутоньєрки:

-Для цього нам знадобляться два квадрата з органзи 10см на 10см. Скласти їх потрібно спочатку втричі зверху, причому верхній залом повинен бути коротше ширини. Бічні краї загорнути один до одного.

 

 

 

-Таких знадобиться два, для того щоб все заломи пішли всередину нашої основи. Крім того, між ними ми покладемо стрічки для зав'язування на руку. Просрочим отриману основу по периметру.

 

 

Крок 3Деталь – роза: В моїй бутоньєрці одна велика троянда.

-З органзи, складеній і відпрасованою з косою вдвічі, вирізаємо стрічку шириною близько 4см. і довжиною близько 60см. Краї стрічки обрізаємо заокруглюючи. Прострочуємо уздовж краю при максимальній ширині стібка, щоб можна було присборить. Намагатися зробити дуже рівно не варто, це не має значення.

 

 

 

-Присборим нашу стрічку, краю ниток не обрізаємо на випадок, якщо потрібно буде трохи попустити.

 

 

 

-Закручуємо троянду з присборенному краю, поступово змащуючи клеєм. Можна збирати і за допомогою голки з ниткою, але мені клеєм зручніше. Чим щільніше скручувати, тим більше «бутонистая» буде троянда. Розмір троянди залежить від ширини і довжини смуги, а також від щільності присборивания.

 

 

 

Крок 4. Деталь — декоративні елементи з стрічок:

-Відріжемо стрічки приблизно за 8см., складемо краю і припалим запальничкою. Зробимо 4 темно-зелених і 2 червоних елемента. З'єднати їх між собою можна або рядком або просто припалити разом.

 

 

 

Крок 5Найприємніший момент – складання виробу. Збірка здійснюється на нашу основу за допомогою клейового пістолета, починаючи з нижніх деталей.

-Клейовим пістолетом приклеюємо спочатку гілочки, потім декоративні елементи, потім нашу розу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Крок 6. Одягнути на руку і носити з задоволенням!



Категорія: Майстер-класи | Додано: (22.09.2016)
Переглядів: 815 | Рейтинг: 0.0/0