Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 18
Гостей: 18
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Бісероплетіння

Турецький палять

Ця техніка створення хитромудрих джгутів досить проста у виконанні, але в ній є один підступ — далеко не кожен може зрозуміти принцип плетіння. Але якщо ви зможете його засвоїти, то далі працювати буде легко.

турецький джгут з бісеру

Для роботи вам знадобляться:

— бусинки «рис»;
— чеський бісер № 10 двох кольорів;
— міцна нитка в тон;
— бісерна голка;
— 2 ковпачка;
— 2 біжутерних шпильки;
— кільця;
— застібка.

В якості допоміжних інструментів також знадобляться маленькі круглогубці і бокорізи (кусачки).

набираємо бісер і бусини

Для початку протягуємо нитку в голку і починаємо низать бісер і намистини. Нитка від котушки не відривати! Щоб визначити потрібну кількість бісеринок, чинимо так: нанизуємо на голку кілька штук і порівнюємо з бусинкою. Бісерна низька повинна щільно облягати намистину від отвору до отвору. У мене вийшло 6 бісеринок.

Робимо набір в такому порядку: 6 бісерін одного кольору, намистина, 6 бісерін другого кольору, намистина, повторюємо все спочатку. Так їм чином набираємо 2-3 метри, а якщо це ларіат 5 метрів.

починаємо в'язати

Зав'язуємо петельку, як на початку звичайного в'язання гачком. Робимо другу петельку з шістьма бісеринками і бусинкою. Виходить ось таке «вушко».
Робимо друге вушко.

Третє вушко ми будемо чіпляти за перше. Відраховуємо 6 бісерін і намистину, поміщаємо гачок рівно посередині між бисеринами і бусиною першого вушка, потім пропускаємо нитку так, як показано на картинці.

У вас вийде дивна композиція, яка може здатися неправильним, але все йде за планом. Третє вушко повинно стирчати вбік, створюючи як би трикутник.
Четверте вушко чіпляємо за третє вже знайомим нам способом — саме їм ми будемо плести весь джгут.

закінчуємо палять

Продовжуємо плести джгут. Щоб не плутатися, пам'ятайте: правильне плетіння виглядає як стовпчик, всередині якого знаходиться петелька. Ліве вушко трохи нижче правого. Кожен раз ви будете чіпляти нове вушко за ліве нижнє. Ще одна підказка: нове вушко ви чіпляєте за те, у якого бісер такого ж кольору.

Найважче даються перші чотири петельки, вони часто виходять криві, тому ви можете після закінчення плетіння просто їх розпустити. Також стежте, щоб плетіння було щільним, туго натягніть нитку.

Зробивши джгут потрібної довжини, стягаємо останні два вушка, збираємо їх петелькою, міцно зав'язуємо, ховаємо кінчики ниток в джгуті. Потім разжимаем круглогубцями кільце біжутерного шпильки, протягуємо її в вузлик і затискаємо.

синій турецький палять

На шпильку потрібно надіти ковпачок, намистинку, потім відкусити її зайву частину бокорезами, щоб залишився хвостик довжиною в 1 див Хвостик закручуємо круглогубцями в петельку.

Прикріплюємо з допомогою кілець застібку, і прикраса готова.

плетений джгут

За допомогою цього плетіння можна робити різні вироби — кольє, лариаты, сережки, браслети. А різні матеріали роблять турецький джгут різноманітним до невпізнання. На цьому фото — джгут з круглими намистинами, а також набір з використанням сколів котячого ока і дрібних перлинних бусинок.



Категорія: Бісероплетіння | Додано: (26.11.2018)
Переглядів: 521 | Рейтинг: 0.0/0