Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Бісероплетіння

Потрійне кольє

Доброго часу майстрині! Уявляю вашій увазі МК по створенню кольє з в'язаних з бісером джгутиків.

джгути

Необхідні матеріали:

чеський бісер № 10 рівно 50 гр. (номер кольору 01111 )
меланжева бавовняна нитка YarnArt Violet Lurex (або будь-які інші відповідні по товщині)
гачок для в'язання № 0,75 – 1
бісерна голка № 11-12
фурнітура: штифти з вушком, сполучні подвійні кільця, підвіска-коннектор 2 шт. (розмір 27*27 мм), намистина-роздільник на три нитки 2 шт. (розмір 26*12 мм), обниматель для намистин 8 мм., замок тогла
скляні намистини 8 мм.
прозорий клей «Момент Кристал»
круглогубці, кусачки (бокорізи), плоскогубці, ножиці, лінійка

Набираємо бісер на нитку з голкою. Я вибрала прозорий бежевий бісер і нитка з переходом кольору з люрексом – ефект приголомшливий, обсяг, блиск... Можна нанизати весь бісер відразу, а можна по частинах – кому як зручніше. Розміри джгутиків: центральна частина з намистинками – 12 див., 13,5 см і 15 см, бокові частини по 12 див., 13 см. і 15 см. відповідно. Існує проста формула для розрахунку набору: кількість бісерін в колі помножити на бажану довжину. Для джгутика 12 див. 6 бісерін в колі набираємо 72 див. бісеру на нитку. (12*6=72). За цим же принципом розраховуємо і набираємо інші.
Бісер набрали – приступає до в'язання.

в'яжемо

Пров'язуємо 6 повітряних петель з бісером (робимо гачком першу повітряну петлю, придвигаем першу бісеринку, потім захоплюємо робочу нитку за цією бисериной і пров'язуємо в петлю на гачку і так 6 бісеринок). Вийшла «косичка» з бісеру. Потім замикаємо в кільце, вводимо гачок під першу бісеринку в косичку зліва від неї, придвигаем наступну бісеринку, захоплюємо робочу нитку і пров'язуємо в петлю на гачку.В'яжемо по колу: гачок вставляємо в петлю з бісеринки відсуваючи її направо отвором вгору, спускаємо наступну і пров'язуємо відразу в петлю на гачку – це в'язання називається напівстовпчик. Важливий момент – слідкуйте за бісеринками і робочою ниткою, кожна нова бісеринка зверху і праворуч від тієї, над якою пров'язуємо, робоча нитка зверху бісеринки, над якою пров'язуємо. Початок завжди виглядає не дуже красиво, але поступово в міру в'язання все вирівняється. Важливо стежити за тим, щоб кількість бісерін в колі не змінювалося.Завершуємо процес: останнє коло пров'язуємо тим же полустолбиком, але без бісеру. Зав'язуємо вузлик, ховаємо нитку і відрізаємо зайве.

кольє з бісеру

Далі оформлення і з'єднання всіх елементів. В намистину-роздільник на три нитки в кожен отвір вставляємо штифт з вушком, потім відгинаємо на 90 градусів і відкушуємо кусачками на відстані приблизно 1 см від бісеринки, далі закручуємо круглогубцями.
Потім готуємо джгути. Вставляємо штифт наскрізь джгутика, затискаємо колечко плоскогубцями, наносимо клей для фортеці, вставляємо обниматель для намистин (в центральній частині ще намистину 0,8 мм). І також згинаємо пін на 90 градусів, відкушуємо кусачками на відстані 1 см. від намистини і закручуємо круглогубцями.

потрійний палять

З'єднуємо джгутики за розмірами (перше коло найменший і на збільшення) і намистину-роздільник. Кріпимо до підвісці-коннектору з'єднувальними кільцями джгути і замок-тогла. Кольє готово!
Середня довжина вийшла 55 див. При бажанні трохи зменшити або збільшити діаметр, довжину джгутів відповідно зменшуємо або збільшуємо. Фантазуйте і втілюйте!



Категорія: Бісероплетіння | Додано: (26.11.2018)
Переглядів: 394 | Рейтинг: 0.0/0