Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Бісероплетіння

Монетниця

Здравствуйте, сьогодні я пропоную вам МК по створенню монетниці. А для жителів Білорусі, незабаром, такий гаманець буде дуже актуальним. Отже, приступимо.

Автор роботи: Дарина Демидова

монетниця з бісеру

Нам знадобляться 

Нитки Vita Cotton Iris білі
Гачок 0.9
Фермуар, у мене відстань між вушками 8.5 см
Бісер чеський помаранчевий 10.0
Бісер Гонконг зелений 10.0
Мононитка

фото 1

Скажу відразу, що цей МК підійде лише тим, хто вже знайомий з азами в'язання гачком і бажано вміє в'язати гачком з бісером.
Монетниця буде складатися з двох половинок, які ми потім зшиємо. Обидві половинки в'яжуться однаково. Якщо ви перший раз в'яжете по колу, раджу не в'язати одним кольором, а розбити кольору по секторах. Моя монетниця складається з 6 секторів, які чергуються зелений і оранжевий. Досвідченим шляхом на першій половинці монетниці я визначила скільки потрібно бісерін в одному секторі, щоб діаметр кола збігався з розміром фермуара, у мене вийшло 23 бісерини. Набирати бісер будемо від більшої до меншої.

фото 2

Схема набору:
23зел, 23оран, 23зел, 23оран, 23зел, 23оран
22зел, 22оран, 22зел, 22оран, 22зел, 22оран,
21зел, 21оран, 21зел, 21оран, 21зел, 21оран,

І т. д.
3зел, 3оран, 3зел, 3оран, 3зел, 3оран,
2зел, 2оран, 2зел, 2оран, 2зел, 2оран,
1зел, 1оран, 1зел, 1оран, 1зел, 1оран.

схема 1

При такому наборі дуже добре видно, де закінчується сектор і де закінчується ряд, тобто в процесі в'язання вам не доведеться нічого рахувати. Якщо все ж хочеться однотонний гаманець, раджу між рядами вставляти папірці одного кольору, а між секторами іншого, тоді ви не заплутаєтеся.
Приступаємо до в'язання. Робимо кільце амігурумі. Це означає, що вам треба почати зав'язувати звичайний вузлик, але затягувати його не треба. Потім робимо одну повітряну петлю підйому. В цю велику петлю провяжем 6 стовпчиків з бісером і затягнемо петельку, в результаті у нас вийшло дуже акуратне колечко і початок.

мк 4

Тепер в'яжемо надбавки, в кожну петельку минулого ряду пров'язуємо два стовпчики з бісером. Якщо ви, як і я туговяз, раджу в'язати за одну верхню петельку і на більш товстих нитках, ніж зазвичай, тоді коло буде вкладатися акуратніше. У третьому ряду в першу петельку в'яжемо два стовпчика, в наступну петлю в'яжемо один, разом в одному секторі у нас буде 3 бісеріни. На початку бісеринки будуть викладатися дуже вільно, однак, чим далі будемо в'язати, тим рівніше буде початок.

Нижче представлена схема в'язання для одного сектора, інші в'яжуться аналогічно.
За цією схемою в'яжемо до 23 бісерін в секторі. Отже, наша перша половинка монетниця готова. Ховаємо всі хвостики що були і приступаємо до в'язання другої половинки, в'яжеться вона точно також.

Коли у нас вже є дві половинки, приступаємо до їх зшивання, для цього на другій половинці монетниці, після закінчення в'язання, залишаємо довгу нитку. Складаємо половинки бісером всередину, дивимося, щоб кольори секторів збігалися, зелений з зеленим, жовтий з оранжевим. Коли зшиваємо, захоплюємо обидві петлі з ряду (в'язали ми тільки за верхню петельку). Зшиваємо до тих пір, поки не залишиться розріз розміром під фермуар. Вивертаємо гаманець назовні і пришиваємо фермуар.

монетниця

Коли пришиваємо фермуар, то використовуємо мононитка в два складання, так пришивати буде швидше і міцніше. При останньому пришивання додаємо бісеринки, щоб закрити дірочки в фермуаре. Бісеринки я пришивала під колір секторів, на зеленому зелені, на помаранчевих помаранчеві.
Наш гаманець готовий, сподіваюся, він буде вас радувати частим дзвоном монет)))



Категорія: Бісероплетіння | Додано: (26.11.2018)
Переглядів: 670 | Рейтинг: 0.0/0