Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Бісероплетіння

Майстер клас з в'язання джгута з бісеру стовпчиком

Здрастуйте дорогі майстрині, я вирішила представити майстер клас з в'язання джгута з бісеру стовпчиком без петлі підйому, звичайно ж на просторах інтернету ходить безліч майстер-класів, але й питань у майстринь не менше, поділюся з вами тим, як це роблю я. Перше, що необхідно зробити, це визначитися з матеріалом, так як при в'язання стовпчиком дуже багато від цього залежить.

гарний джгут своїми руками

Нам знадобитися:

бісер чеський 10/0 розміру наступних відтінків: 57102, 96030, 91050, 38642, 57150.
нитка джинсова, або «мереживниця», або будь-яка для плетіння мережива (головне щоб мінімально розшаровувалася).
Нитка Ірис (товстіший основний)
Гачок розмір від 0,6 до 1(чим менше гачок, тим складніше в'язати).
Голка для бісеру.

І найголовніше, необхідно вибрати схему для в'язання джгутів, в даному випадку представлена схема, на жаль автор не встановлений.

схема візерунка

Опис роботи: Визначаємося зі схемою починаємо набирати голкою бісер в порядку, як зазначено на схемі (рис. 1,2), початок набору показано зеленою стрілкою (зліва направо, починаючи зверху вниз), так само в схемі бачимо окружність, що це нам говорить про кількість бісерін в колі при в'язанні (в даному випадки 18 бісерин). Один набір схеми називається – рапорт.
Беремо нитку трохи товщі основний, для в'язання так званого початкового каркаса, набираємо 18 повітряних петель (рівно стільки скільки бісерін в колі згідно зі схемою) – рис. 3.
Потім замикаємо в кільце, пров'язуючи повітряну петлю (рис 4-6)

в'яжемо палять

Таким чином пров'язуємо три ряди по 18 бісерін в колі (рис.7) це необхідно для того, щоб край був більш рівним, акуратним, а нам зручніше в'язати надалі.
Останню петлю пров'язуємо в дві нитки, тобто з'єднуємо котушку з набраними бісером і нитку основи, потім підсовуємо 18 бісерін до нашого «каркасу» (рис 8), для зручності роботи ближче залишаємо одну бісеринку, вставляємо гачку в ближайшею петлю (як ми це робили при в'язанні каркаса ), таким чином виходить на гачку дві петлі, а по середині нитку з бісером пров'язуємо (рис. 9) пров'язуємо першу (до краю гачка) петлю самостійно (рис 10), а потім пров'язуємо дві разом (тобто ту яку вже провязали і яка друга спочатку була на гачку) – рис. 10-12.

в'язання з бісером

Для того, щоб зв'язати виріб бажаної довжини, необхідно набрати потрібну кількість рапортів, визначити це можна таким чином: провязать один рапорт та заміряти його довжину (рис.18).

джгут з бісеру

Таким же чином продовжуємо далі в'язати, не забуваємо періодично вважати кількість бісерін в колі, їх завжди повинно бути 18 у відповідності зі схемою.
Відмінність в'язання таким способом від інших, полягає в тому,що петля яку ми пов'язує «самостійно» (рис 13-16)не зачіпає бісер у вже пов'язаних рядах і бісер лягає строго один під одного вертикально (рис.17).

джгут в квіточку

Я набрала 4 рапорту і отримала прикраса довгою 44 див.
Думаю «Китайський сад» (так я назвала цю роботу) передає тепле настрій весни грає барвами сонячного помаранчевого, приглушено зеленого і ніжно білого кольору.

квітковий джгут з бісеру



Категорія: Бісероплетіння | Додано: (26.11.2018)
Переглядів: 534 | Рейтинг: 0.0/0