Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Бісероплетіння

Майстер-клас «Радуга-дуга»

Привіт рукодільниці! Уявляю вашій увазі МК з в'язання гачком з бісером полустолбиком. В даному варіанті — як з простого зробити яскраве та незабутнє прикрасу на шию. Розповім Вам не тільки про в'язання, але і про оформлення кінців джгута.

джгутики з бісеру

Нам потрібні матеріали:

чеський бісер № 10 всіх кольорів веселки
бавовняна нитка всіх кольорів веселки підходить для в'язання саме полустолбиком : «Ірис», «Троянда», YarnArt Canaris, YarnArt Violet, YarnArt Tulip і т. д.
гачок для в'язання № 0,75 – 1
бісерна голка № 11-12
фурнітура: ковпачки, штифти з вушком, з'єднувальні кільця, замок
круглогубці, кусачки (бокорізи), плоскогубці, ножиці

Приступаємо до роботи. Необхідно набрати бісер на нитку, у нас 14 окремих елементів-джгутиків 7 кольорів. Нитка бажано підбирати під колір бісеру, але можна і не виконувати це правило (наприклад для світлого підійде біла нитка). Кожен джгутик з 7 см. і 7 бісерін в колі – значить набираємо 1 метр на два джгута одного кольору. Є проста формула для розрахунку набору: кількість бісерін в колі помножити на бажану довжину. У нашому випадку 7*7 див=49 див., але так як їх два множимо на два – в результаті 98 див.
Тепер в'яжемо. Як би не здавалося це простим і елементарним – перший раз це складно, особливо, коли не мав справу з гачком.

урок в'язання

Пров'язуємо 7 повітряних петель з бісером (робимо петельку, далі придвигаем першу бісеринку, потім захоплюємо робочу нитку за цією бисериной і пров'язуємо в петлю на гачку і т. д.), замикаємо в кільце. Продовжуємо в'язати по колу: гачок вставляємо в петлю з бісеринки відсуваючи її направо отвором вгору, опускаємо наступну і пров'язуємо відразу в петлю на гачку – це в'язання напівстовпчик. Важливий момент – слідкуйте за бісеринками і робочою ниткою, кожна нова бісеринка зверху і праворуч від тієї, над якою пров'язуємо, робоча нитка зверху бісеринки, над якою пров'язуємо.Початок завжди виглядає не дуже красиво, але поступово в міру в'язання все вирівняється. Лежать бісеринки, як цегляна кладка. Заключна частина, останнє коло пров'язуємо тим же полустолбиком, але без бісеру. Зав'язуємо вузлик, ховаємо нитку і відрізаємо зайве.
Оформляємо кінці кожного елемента. Полюбився мені варіант: вставляємо пін наскрізь джгутика, затискаємо колечко плоскогубцями, одягаємо походящии за розміром ковпачок (у мене 0,8 мм) і бісеринку. Згинаємо пін на 90 градусів і відкушуємо кусачками на відстані приблизно 1 см від бісеринки, далі закручуємо круглогубцями.

уроки в'язання

Найочікуваніша – збираємо всі елементи-джгутики (з'єднала я їх подвійними металевими кільцями, так надійніше). За бажанням кріпимо замочок на Ваш вибір (карабін, тогла, коробочки....), більше різних варіацій при носінні.
Прикраса готово! Яскравих фарб у творчості!

пов'язані гачком



Категорія: Бісероплетіння | Додано: (26.11.2018)
Переглядів: 523 | Рейтинг: 0.0/0