Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Бісероплетіння

Майстер-клас кольє «Перо полярної сови»

Автор конусної роботи: Аліна Каплун

джгут з пером
Всім доброго часу доби =) В даній темі Ви побачите майстер-клас прикраси, виконаного у трьох техніках: в'язання бісером, вишивка бісером і плетіння. Звичайно, основна частина роботи – в'язання. Знову ж таки, зв'язавши цю основу, можна імпровізувати в різні сторони: вишити інший кулон (на тему фруктів, квітів, тварин тощо), зробити кулон у іншій техніці (полімерна глина, м'яка іграшка, розпис на камені і т. д.).
Спробую максимально детально розписати всі етапи роботи, але якщо виникнуть якісь питання- пишіть, з радістю відповім на всі і спробую пояснити.
Отже, для початку намалюємо ескіз і визначимося з матеріалами.

бісер

Для даної роботи мені знадобилося:

Глянцевий чеський бісер № 10 (30 г білого, 20 г світло-сірого, 30 г сірого, 10 г чорного). Зверніть увагу, що на роботу потрібно менше, але я не зважила, скільки бісеру залишилося, тому даю ту кількість, яку спочатку було підготовлено до роботи.
Гачок №0,9
Нитки. Особисто віддаю перевагу YarnArt Canarias
Фурнітура (карабін, ковпачки, кільця, піни, роздільники)
Інструменти (плоскогубці, круглогубці, кусачки)

Тепер можна безпосередньо приступати до роботи.
Для початку в'яжемо основні «нитки» кольє. В'яжуться вони полустолбиком на шість бісерин.
В інтернеті є безліч дуже докладних майстер-класів, але все ж спробувала зробити докладний фото урок (Бісер для нього спеціально підібрала яскравих кольорів, щоб було зручніше).

в'яжемо

Для першої, самої короткої «нитки» змішуємо 15 г білого бісеру і 3 г світло-сірого. Нанизуємо близько 200 см отриманого міксу. В'яжемо джгут довжиною 15 см і ще два по 7-8 див. Відкладаємо їх і періодично милуємося.
Після того, як перша «нитка» готова, готуємо другий мікс: 15 г світло-сірого,3 г білого і 3 р сірого. Набираємо близько 120 см і в'яжемо джгут довжиною 20 див Кладемо його поруч з першим.
Для третього джгута готуємо мікс: 15 г сірого, 3 г світло-сірого і 3 г чорного. Набираємо нитку довжиною близько 150 см і в'яжемо джгут довжиною 25 див.

бтисерные джгути

Можна відразу зібрати цю основу, а можна вже після вишивки кулона. Схема складання видно на ескізі у першому фото. Тепер приступаємо до самого кулону. Особисто мені зручно вишивати на п'яльцях. До того ж, за основу беру зазвичай не фетр, а флизелин. Як по мені – в рази зручніше.
Перемальовуємо пір'ячко на флізелін (воно може бути будь-якої форми, тут справа смаку). Основний шов при вишивці:

Після того, як перо вишито повністю, проклеиваете шкірою і покласти під прес на пару годин. Після цього обрізаєте добре залишки шкіри і флізеліну і обшиває обметочным швом з бісером.

вишиваємо

Тепер залишилося тільки повісити кулон на нашу основу. Я це зробила з допомогою прямого плетіння, але можна і зв'язати колечко, і вишити продовження. Все залежить від особистого смаку, тут це не принципово важливо.
В кінці у нас виходить ось така прикраса, яке відмінно підійде під багато вбрання. Знову ж таки, можна зробити своє оригінальна прикраса:
За основу взяти бежеві і червоні тони, а замість пера вишити гранат.

листочок пришиваємо

Бежеві, рожеві, бузкові, червоні тони. Кулон – троянда.
Жовто-бузкові тони основи. Кулон – фіалка.
Помаранчево-сіро-червоні тони. Кулон – лисиця.
Цей список можна продовжувати до нескінченності. Все залежить тільки від особистих переваг.

готова робота

Сподіваюся, що майстер-клас стане корисним для багатьох =) Удачі у творчості =)



Категорія: Бісероплетіння | Додано: (26.11.2018)
Переглядів: 456 | Рейтинг: 0.0/0