Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Бісероплетіння

Ларіат «Рівноправність»

Автор конкурсної роботи: Milledy Lissy (Ольга)

косичка

Двоколірний джгут з плавним переходом від кольору до кольору. Класичне поєднання світлого і темного відтінків дають можливість його носити в будь-якій ситуації.

що потрібно

Нам знадобиться:

1. 2 кольори чеського бісеру №10 (в даному варіанті білий і прозорий з промальованої серединкою в сірий).
2. нитки для в'язання ірис так само двох кольорів під колір бісеру.
3. гачок для в'язання №1,0.
4. голка для набору бісеру.
5. інструмент для збірки.
6. фурнітура для складання і прикраси. А так само я для прикраси використовувала дві намистини, обплетені бісером.

Особливість даного ларіату в наборі бісеру. Я починала набір на білу нитку з більш темною частини в схемі і зводила до мінімуму темний бісер. Коли набрали перехід, добираємо скільки необхідно тільки білого бісеру. Далі беремо темні нитки і набираємо все повністю навпаки — спочатку тільки темний бісер, потім починаємо перехід зі світлим бісером по схемі, але вже знизу вгору. Набір переходу на світлій і темній нитках повинен бути однакової довжини. Оплетание намистин я робила мозаїкою.

намистини

Даний ларіат довжиною 170см, де перехід в цілому 40см, а однотонні частини відповідно по 65см. Розрахувати скільки набрати бісеру можна самостійно: виміряти ряди на 1 см і підрахувати кількість бісеру, потім виміряти цей бісер в см і помножити на необхідну довжину джгута(або його частини). Це стільки см вам треба набрати.
У діаметрі даний джгут на 6 бісерін і в'яжеться полустолбиком. Починаємо в'язати зі світлої частини, т. к. на неї набір без переходу виходить крайнім. На початку в'язання джгута і у кінці нам треба в'язати штифт для подальшого кріплення виробів та фурнітури. Провязав 3-4 ряди від початку джгута, вставляємо в середину його прямий кінець штифта, а загнутий гачком залишаємо під в'язкою. Потім треба зробити кілька витків навколо гачка і стиснути плоскогубцями (щоб штифт не вискочив з виробу).

джгут з бісеру

І продовжуємо в'язати. Пров'язуємо перехід на світлій нитці. Тут нам необхідно зробити вузлик і перейти на темну нитку. Вузол робиться зсередини. А починаємо ввязывать темну нитку так само як і починали в'язати, при цьому ховаємо вузлик всередину. В процесі в'язання хвостики сховаються в джгуті. Довязываем темну частину ларіату , не забувши і в кінці вставити штифт. Тільки навпаки: спочатку обмотуємо вигнутий кінець штифта і затискаємо його, потім пров'язуємо близько 1 см і закінчуємо. Оформляємо кінці ларіату кульками і замочком тогла.

схема візерунка

Даний приклад схеми для невеликого переходу, на сантиметрів 20. Для світлої частини набір починаємо зверху праворуч, а для темної — знизу ліворуч.

джгути з бісеру



Категорія: Бісероплетіння | Додано: (26.11.2018)
Переглядів: 867 | Рейтинг: 0.0/0