Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Бісероплетіння

Як зв'язати міньйонів з бісеру

Автор роботи: Ірина Леонова

Останнім часом в рукоділлі дуже популярні персонажі різних мультфільмів. Сьогодні ми будемо робити міньйонів з бісеру.

іграшки з бісеру

Для роботи нам знадобляться наступні матеріали :

— чеський бісер №10 різних кольорів в залежності від схеми;
— нитка, зручна для в'язання з бісером, в тон основного бісеру;
— гачок для в'язання;
— бісерна голка;
— мононитка;
— пластикове яйце від кіндер-сюрпризу;
— невеликі шматочки паперу;
— металеві кільця.

Перше — це схеми.

1

2

3

Особисто я в'яжу досить туго, і схеми 1-3 для мене ідеальні. Ну а конкретній людині їх доведеться підганяти під себе.
З допомогою голки набираємо бісер на нитку. Набір будемо виробляти, використовуючи рапорт праворуч знизу, т. к. в'язати краще з голови, і пропускаючи фоновий колір. Ряди ділимо невеликими шматочками паперу (Фото 1).
Далі приступаємо до в'язання. В'язати ми будемо з петлею підйому. Я вже робила докладний майстер-клас по обвязыванию кульки з петлею підйому (). Ми будемо спиратися на нього, але при цьому хочеться приділити деяким моментам особливу увагу.

в'яжемо

У майстер-класі по кульці ми набирали бісер зліва направо зверху вниз по картинці, але тут ми набираємо зліва направо, знизу вгору. При цьому у нас трохи зміниться техніка в'язання тільки тієї частини, де немає додатків і зменшення. Інше в'яжеться так само, як і в МК кульки.
Тепер трохи детальніше. Починаємо з двох повітряних петель без бісеру. В першу петлю пров'язуємо 5 стовпчиків з бісеринками, у другу петлю — напівстовпчик з шостої бісеринки. Це перший ряд (Фото 2). Другий ряд — 11 стовпчиків з бісером і один напівстовпчик (Фото 3). Третій ряд — 17 стовпчиків і один напівстовпчик, починаючи з першої петлі (Фото 4), і т. д. аж до дев'ятого ряду в'яжемо, як і в МК кульки.
Десятий ряд в'яжемо вже без надбавок. При цьому ми пропускаємо першу петлю (Фото 5) і в'яжемо 53 стовпчика з бісером. Останню бісеринку ми в'яжемо полустолбиком, тобто ми закінчуємо ряд, як і при в'язанні із збільшеннями (Фото 6).

волосся міньйонів

Провяжем ще кілька рядів без зміни кількості бісерін і тимчасово в'язання залишимо. Зараз нам зручніше зробити зачіску для нашого міньйона. Робимо це за допомогою голки і мононитки (Фото 7-10). Також відразу закріплюємо металеве колечко, якщо будемо використовувати іграшку як підвіску. Раджу взяти незбиране або подвійне кільце.
Коли зачіска готова, продовжимо в'язати тільце до убавок. Вставляємо в в'язання яйце від кіндер-сюрпризу (Фото 11) і в'яжемо останні 8 рядів із зменшенням кількості бісеринок в ряду так само, як описано в МК кульки (Фото 12-14).

в'язання

Зауваження. Даний спосіб в'язання дуже зручний тим, що можна сміливо використовувати диктовалку для джгутів, пропускаючи фоновий колір. Ще один плюс такого способу в тому, що при в'язанні малюнок не дзеркально відбивається і немає потреби виконувати додаткову роботу, якщо потрібен малюнок з написом.
Залишилося зробити пару ручок і пару ніжок.

в'яжемо руки

Руки. На мононитка з допомогою голки набираємо 4 бісеринки жовтого (або бузкового) кольору і замикаємо в кільце (Фото 15). Між цими бісеринками мозаїкою плетемо ще 4 бісеринки — другий ряд (Фото 16). Чотири бісеринки третього ряду плетемо між бісеринками другого (Фото 17) і т. д. Таким чином плетемо 12 рядів жовтого (бузкового) кольору (Фото 18), міняємо на чорний колір і додаємо ще 3 ряди (Фото 19). У шістнадцятому ряду вплітаємо 8 бісеринок — по дві між бісеринками попереднього ряду (Фото 20). 17 ряд — 4 бісеринки (Фото 21), 18 ряд — 8 бісеринок. 19 і 20 ряди — по 4 бісеринки.Останній ряд зводимо в кільце (Фото 22). Один кінець мононитки закріплюємо, а другим пришиваємо руку до тельцю за нитку і потім теж закріплюємо (Фото 23-24).

в'яжемо міньйона

Ноги плетуть аналогічно рук, тільки замість 12 рядів кольору комбінезона (синього, рожевого, сірого) плетемо всього 5 рядів (Фото 25). Пришиваємо ніжки до тельцю (Фото 26).
Наш міньйон готовий.

міньйон

Спасибі за увагу!



Категорія: Бісероплетіння | Додано: (26.11.2018)
Переглядів: 322 | Рейтинг: 0.0/0