Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Бісероплетіння

Браслет «Викторианка»

Доброго часу доби!
Уявляю Вашій увазі мою конкурсну роботу – браслет «Викторианка» у техніці в'язання турецького джгута на меморі-дріт. Цей монохромний браслет вдало підкреслить елегантність класичного костюма і, в той же час, може доповнити чарівне коктейльне плаття.

браслет

Для виготовлення браслета знадобиться:

1. Бісер чеський Preciosa Ornela перловий білий
2. Бісер чеський Preciosa Ornela чорний
3. Декоративні намистини – 7 штук (я використовувала чеський кришталь чорного кольору)
4. Нитка для в'язання гачком (ірис або нитка для пошиття джинсового одягу)
5. Меморі-дріт для браслетів (2,5 оберта)
6. Голка для набору бісеру
7. В'язальний гачок
8. Ножиці
9. Круглогубці

Порада від автора: використовуйте для в'язання тонких джгутів (5-7 намистин) нитка для пошиття джинсових виробів. Вона досить міцна, але і не занадто товста і не буде різко просвічуватися між намистинами готового джгута. Крім того, вона м'яка і готовий виріб не буде стовбурчитися.

бісер

2) Набір бісеру
Набираємо бісер за схемою. Починаємо з першої від малюнків колонки з верхньої намистини (чорна – 1 шт). На фото окремо показаний один рапорт набору. Всього їх потрібно набрати 28.

набір

3) Схема в'язання джгута

схема джгута

Схема набору бісеру для в'язання джгута. Наведено набір для одного рапорту. Для браслета їх треба набрати 28.

4) Процес в'язання джгута

в'яжемо

В'яжемо турецький джгут на 6 бісерін. Набираємо 6 повітряних петель і замикаємо їх у кільце. Пров'язуємо перший ряд з 6 бісерін. Далі в'яжемо за звичайною схемою стовпчиками без накиду. На нижньому фото показаний перший готовий рапорт.

в'язання

Пров'язуємо 28 рапортів. Повинен вийти джгут довжиною близько 45 див. Точна довжина залежить від щільності в'язання і товщини використовуваних ниток і гачка. У мене гачок № 20 (0,6 мм) і біла джинсова нитка. Стежте, щоб початок першого рапорту і кінець останнього точно доповнювали один одного по малюнку. Від цього залежить цілісність майбутнього виробу. В даній схемі перша намистина малюнка першого рапорту (чорна) має бути крайньою для останнього рапорту.

5) Установлення дротяного каркаса

робимо

Відрізаємо два шматочки меморі-дріт. Кожен повинен бути довжиною в один стандартний виток і плюс 1 див. На кінцях дроту загинаємо петельки по 0,5 см і стискаємо їх. Вони повинні бути настільки вузькими, щоб пройти всередину джгута. Вставляємо відрізки дроту в джгут з обох сторін, залишаючи між ними в центрі відстань близько 1-1,5 см. Повинна вийти незакінчена вісімка.

6) Зшивання джгута і пришивання декоративних намистин

браслет

Зшиваємо кінці джгута.
1 спосіб: голка повинна проходити через бісеріни в техніці мозаїчного плетіння (на фото).
2 спосіб: голкою захоплюємо тільки стовпчики навколо намистин, не проходячи в середину.
Рада автора: краще використовувати 1 спосіб. Тоді шов між кінцями джгута буде мінімально помітний і більш міцний. Стежте, щоб бісеріни на кінцях джгута зшивалися точно по малюнку. Зверніть увагу на те, що шов повинен знаходитися на ділянці з дротом, а не в проміжку між ними. Для цього можна трохи висунути дріт на одному кінці джгута і поглибити її на іншому, а після зшити.

браслет

Після зшивання утворюється замкнута «вісімка». Складаємо його навпіл — виходить майже готовий браслет. Його вже можна носити і в такому вигляді, але можна ще прикрасити намистинами або кристалами. Намистини пришиваємо (мононитка або та, якою в'язався браслет) в довільному порядку. Я використовувала чеський кришталь чорного кольору в кількості 7 штук, пришиваючи їх симетрично від середини браслета. Стежте, щоб малюнок джгута залишався рівно на зовнішній стороні браслета. Хоча, за бажання, його можна пустити спіраллю.

Готовий браслет. Враховуючи простоту малюнка і товщину джгута, на його створення витрачено близько 3-3,5 годин часу. Браслет тримає форму, при деформації його можна легко привести у первинний вигляд. Він зручний, легкий і не заважає рухам. Носити можна не тільки на зап'ясті, але й також на передпліччя або щиколотці.

робимо браслет

По цій же технології створений браслет «Морські відблиски».

Сподіваюся, що мій майстер-клас буде Вам корисний. Дякую за увагу))
Бажаю всім майстриням безлічі ідей, часу на їх втілення та зниження закупівельних цін на матеріали)))



Категорія: Бісероплетіння | Додано: (26.11.2018)
Переглядів: 356 | Рейтинг: 0.0/0