Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Азбука шиття

Варіанти перекладу виточок у ліфі сукні

18. Переклад нагрудної і тальевой виточок у дві великі м'які складки, що сходяться в центрі на талії (рис. 365). Застосовується в сипучих тканинах, щоб не робити зайвих швів. З лицьового боку складки спрямовані один до одного (зустрічні складки).

Для перекладу з'єднують вершини виточок, намічають лінію складок (рис. 365 а). Розрізають викрійку по намічених лініях, закривають усі виточки, відкривають у новому місці по розрізу (рис. 365 б). При пошитті першим ділом зметують складки і намітку знімають тільки в готовому виробі, при необхідності широка частина складок на 3 - 4 см приутюживают, в цілому ж складки залишаються м'якими, без жорстких відпрасованих сторін.
 

19. Переклад нагрудної і тальевой виточок в складання або в три складки по центру ліфа на талії (рис. 366). Підходить для струнких, худорлявих фігур. Переклад виконується на ділянці між двох тальевых виточок. З'єднують вершини виточок основи, намічають місця складок по лінії талії (вони потім можуть бути перетворені в збірку, якщо потрібно моделі). В даному випадку ділянка між серединою полички і передньою стороною тальевой виточки ділять на чотири частини, отримані три точки на лінії талії з'єднують з вершиною нагрудної виточки (рис. 366 а). По намічених лініях викрійку розрізають, закривають нагрудні виточки і тальевые, в місцях розрізу нових ліній розкривають виточки рівної величини (рис. 366 б). Отримані виточки перетворюють в складки, при пошитті застрочують від лінії талії по 6 - 7 см довжини, розташовуючи складки паралельно один одному і середини полички. Вільні кінці складок не прасують, приутюживают лише застроченную частина складок.
 

20. Переклад нагрудної і тальевой виточок в рельєф, що проходить через лінію грудей в бічні шви у лінії талії (рис. 367). З'єднують вершини виточок, намічають лінію рельєфу на викрійці, з вершин нагрудних виточок ставлять контрольні позначки (рис. 367 а). Рельєф краще робити округленої форми, так простіше обробляти. Для обробки кутів на рельєфі потрібні певні навички і велика ретельність. Викрійку розрізають по лінії рельєфу, закривають усі виточки, оформляють лінії рельєфу по верхній і нижній частинах полички, дають припуск на шов 1,0 см для з'єднання деталей. На край деталей переносять контрольні позначки (рис. 367 б).

Категорія: Азбука шиття | Додано: (26.12.2015)
Переглядів: 1595 | Рейтинг: 0.0/0