Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Азбука шиття

Варіанти перекладу виточок у ліфі сукні
7. Переклад нагрудної виточки в бічний шов (рис. 354). Лінію бічного шва ділять на три частини і точку кінця першого ділянки з'єднують з вершиною нагрудної виточки (рис. 354 а). По наміченій лінії викрійку розрізають, закривають нагрудної виточки, розкривають виточку в бічному шві, вершину нової виточки зміщують від центру на 3 - 4 см ближче до бічного шва (рис. 354 б).
 

З лицьового боку виточку направляють вниз. З вивороту виточку запрасовують вгору.

При перекладі нагрудної і тальевой виточок у дві виточки по боковому шву довжину бічного шва також ділять на три частини. Кінці першого і другого ділянок бічного шва з'єднують з вершиною нагрудної виточки і з вершиною тальевой виточки (рис. 354). Викрійку по намічених лініях розрізають, закривають виточки основи, відкривають дві виточки по боці. Центри нових виточок зміщені на 3 - 4 см до бічного шва (рис. 354 г). З вивороту виточки запрасовують вгору.

8. Переклад нагрудної і тальевой виточок в підріз зі складанням від бічного шва (рис. 355). Для цього спочатку з'єднання єднують вершини виточок основи і намічають лінію підрізу. Лінія підріза проходити на 1/3 відстані від бокового шва через вершину тальевой виточки, на 1 - 2 см переходити через лінію, що сполучає дві виточки (рис. 355 а). Потім викрійку розрізають по наміченій лінії підріза, закривають нагрудну і тальевую виточки розкривають виточку в лінії підріза, частина нагрудної виточки переводитися в верхню частину підрізу. З обох сторін підріза додають на шов по 1,0 см (рис. 355 б). Спочатку рівномірно присобирают верхню частину підріза, зрівнюючи з нижньою частиною, і сточують від боки швом 1,0 см поступово до середньої частини полички сходячи нанівець, як в вытачке. Шов направляють вниз, у бік гладкої частини підрізу. Шов підріза з лицьової сторони може бути закріплений оздоблювальною строчкою.
 

9. Переклад нагрудної виточки під вставку полички (рис. 356). Вставка полички пройде по передній стороні нагрудної виточки, через вершину цієї виточки і плавно до середини полички ( мал. 356 а). Витачками на викрійці вирізається, викрійка полички розрізається по лінії вставки, на деталях відзначаються контрольні точки, відповідні центру нагрудної виточки. Отримані дві деталі по розрізу плавно оформляються і дається припуск на шов кожної деталі 1,0 см, контрольні точки по центру грудей, точного з'єднання деталей переносяться на їх край (рис. 356 б). Вставка може бути оформлена вишивкою, а при з'єднанні її з поличкою може бути вкладено мереживо або оборка з оздоблювальної тканини.

Категорія: Азбука шиття | Додано: (26.12.2015)
Переглядів: 1609 | Рейтинг: 0.0/0