Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 13
Гостей: 13
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Азбука шиття

Варіанти перекладу виточок у ліфі сукні
21. Переклад тальевой виточки в рельєф, що проходить через нагрудної виточки в бічний шов (рис. 368) або через лінію грудей з пройми в бічний шов. Для рельєфу, що проходить від плеча через нагрудної виточки, вершину, тальевой і закінчується в бічному шві, намічають лінію. У нижній частині рельєф спрямований паралельно лінії талії. В місці заокруглення рельєфу, в точці вершини тальевой виточки, ставлять контрольні позначки для точного з'єднання деталей в подальшому (рис. 368 а). Викрійку деталі розрізають по лінії рельєфу, вирізують нагрудної виточки, оформляють бічну частину полички, потім закривають тальевую виточку, оформляють зріз рельєфу передній частині полички. Для з'єднання деталей переносять контрольні позначки (рис. 368 б). При заутюживании шва рельєфу в бік передньої частини полички припуск на шов передній частині по закругленню розрізають до строчки в декількох місцях, якщо цього не зробити, шов буде тягнути.
 

В рельєфі, що йде з лінії пройми через вершини нагрудної і тальевой виточок і закінчується в бічному шві, лінія низу паралельна лінії талії. Намічають лінію рельєфу з кутом внизу (рис. 368). На викрійці полички вирізають бічну частину, закривають нагрудну і тальевую виточки (рис. 368 г). По лінії рельєфу дається припуск на шов з'єднання деталей 1,0 див. При сточуванні деталей для зручності обробки кут в рельєфі передній частині полички розрізають тільки на величину ширини шва (якщо розрізати більше, то в цьому місці з'єднання може утворитися дірка). При наявності оздоблювальної строчки по бічної частини деталі можна поєднати в два прийоми, окремо з кожної сторони, не доходячи до кута по 3,0 див. Кут бічній частині полички потім виправляють, наметивают на поличку і закріплюють оздоблювальною строчкою.
 

22. Переклад нагрудної і тальевой виточок в підріз від плеча зі збірками (рис. 369). На викрійці полички наносять лінію підріза (рис. 369 а). Викрійку розрізають, тальевую виточку спочатку переводять у нагрудну, потім нагрудної виточки закривають, частина її залишається на складання під підрізом.

Для сточування підріза дається припуск 1,0 см (рис. 369 б). Спочатку присобирают частина зі складанням, потім з'єднують обидві частини та сточують швом шириною 10 см, до центру шов сходить нанівець, як в вытачке.

Категорія: Азбука шиття | Додано: (26.12.2015)
Переглядів: 1778 | Рейтинг: 0.0/0