Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 13
Гостей: 13
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Азбука шиття

Варіанти перекладу виточок у ліфі сукні

10. Переклад нагрудної виточки в дві або три плечові складки (рис, 357). Від бічних сторін нагрудної виточки відкласти по 2 - 3 см (в залежності від того, яке бажано відстань між складками) з'єднати ці точки з вершиною нагрудної виточки (рис. 357 а). Викрійку розрізати по намічених лініях, закрити нагрудної виточки, а розчин виточки розкрити в двох нових місцях (рис. 357 б). Ці виточки на відстані 4 - 5 см від лінії плеча застрачиваются і заутюживаются.

Для утворення трьох складок від плеча також намічають лінії нових виточок, від бічних сторін нагрудної виточки (рис. 357). Викрійку розрізають по намічених лініях, проміряти розчин нагрудної виточки у плеча, ділять на три частини. Ця величина буде розчином кожної з трьох виточок. З розрізаним лініях відкривають дві нові виточки, а нагрудної виточки основи зменшують до розміру нових виточок (рис. 357 г). Всі виточки потім оформляють у вигляді м'яких складок, з лицьового боку складки можуть бути закріплені оздоблювальною строчкою. Якщо розчину нагрудної виточки для утворення трьох складок недостатньо, можна в плечовий шов перевести і тальевую виточку (рис. 357 д). Ці складки не рекомендується робити на жорсткої тканини, складки повинні лежати, а не стирчати.
 

11. Переклад нагрудної і тальевой виточок в підріз під грудьми (так званий крій «ампір» дуже добре підкреслює фігуру). Якщо плаття неотрезное по лінії талії чи потрібно зберегти тальевую виточку, то в підріз переводять тільки нагрудної виточки. Підріз під грудьми може бути зі складанням верхній частині або з вытачкой (рис. 358), це залежить від особливостей фігури (рис. 41 на кольоровий вставлення).

На викрійці через вершину тальевой виточки від бокового шва до середини полички намічають лінію підрізу. Вершини тальевой і нагрудною виточок з'єднують лінією (рис. 358 а). Викрійку деталі розрізають по лінії підріза, на нижній частині полички закривають тальевую виточку, лінію підріза плавно оформляють за лекалом. Верхню частину полички розрізають по лінії з'єднання двох виточок основи. Розкривають нову виточку, закривають нагрудну. По лінії підріза дається припуск на шов на кожну деталь по 1,0 см (рис. 358 б).

Для того, щоб в підріз під грудьми зробити збірки, від лінії підріза вгору до вершини нагрудної виточки намічають кілька ліній (для рівномірного розподілу збірок; Рис. 358 в). Після того, як викрійка розрізана по лінії підріза, розрізають лінії у верхній частині ліфа, спрямовані до вершини нагрудної виточки розкривають кілька дрібних виточок по лінії підріза, які потім оформляють плавною лінією та збірками, нагрудної виточки закривають. До ліній підріза для з'єднання верхньої і нижньої частин полички дається припуск на шов 10 см на кожну деталь (рис. 358 г). Лінія підріза може бути відстрочена оздоблювальною строчкою по нижній деталі.
 


Категорія: Азбука шиття | Додано: (26.12.2015)
Переглядів: 1672 | Рейтинг: 1.0/1