Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Все про шиття

Головна » Все про шиття » Азбука шиття

Перенесення нагрудної і тальевой виточок в будь-яку лінію ліфа
Найчастіше нові моделі суконь створюються за рахунок перенесення нагрудної і тальевой виточок, в будь-яку лінію ліфа. Нагрудна витачками в основний викрійці необхідна для оформлення опуклості грудей. Така витачками може бути розташована не обов'язково по лінії плеча. Її можна переносити в лінію талії, в пройму, горловину, середину переду, в бічний шов, рельєф, під кокетку і т. д.

Щоб навчитися самостійно робити викрійки, необхідно засвоїти техніку перенесення ліній з ескізу моделі на викрійку основи.

Основа сукні завжди повинна залишатися незмінною. При вирізці основи можна підкласти і підколоти шпильками кілька зайвих шарів щільного паперу, тоді відразу вийде кілька примірників деталей, за допомогою яких і роблять переклади виточок. Ці допоміжні лекала розташовують на аркуші паперу для викрійок, наносять лінії фасону, розрізають, розсовують деталь в потрібному напрямку і обводять отриману нову деталь (при певних навичках це можна робити відразу). В одному платті може бути змінена якась одна деталь, в основному поличка ліфа, але великої різноманітності досягають і за рахунок форми рукавів, що впливає на силует вироби. У сукнях з м'яких тканин часто замість виточок роблять складки, складки. При значному розширенні окат рукава може бути також оформлена збірками і складками.

Щоб виконати переклад нагрудної виточки за фасоном, роблять розріз до її кінця в тому напрямку, куди намічено переклад, а виточку, яка була на викрійці, заколюють шпильками.

Категорія: Азбука шиття | Додано: (26.12.2015)
Переглядів: 5972 | Рейтинг: 1.0/1